Wpis z mikrobloga

@cofko: powiem tak - życzę Ci żebyś zamknął się w 10k przez dwa lata. Piszę z własnego doświadczenia, co prawda u mnie producent to VW, ale nie liczylbym na cuda :P też nie lubię jeździć autem w którym coś stuka puka albo nie działa tak jak powinno ;)
  • Odpowiedz
@cofko: ciekawe ile do niego dolozysz przez następne dwa lata. Strzelam że około 15-20k.


@TheHatefulCoder: Starszy do GS450h przez prawie cztery dołożył może połowę. I to niższych widełek. I nie na zasadzie olewania dopóki coś nie odpadnie bo dziś zrobiłem nim 200km i widzę jak jeździ ( ͡° ͜ʖ ͡°). Więc nawet jak kiedys dojdzie jakaś droższa robota (bateria na przykład) to średni koszt i tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KadoTedoeM: właśnie nie charczy, ale przebieg to 280 tys. km i po prostu chcę mieć spokojną głowę xD

Ze źródeł wiedzy polecam grupkę Lexus GS Polska na FB i clublexus.com.
  • Odpowiedz
@cofko: Taaaaak przejrzana chyba już cała :). Jak nie charczy to póki co lepiej chyba nie ruszać. Ale to już jak znajdziesz dobry serwis aut japońskich to ci powiedzą. Z doświadczenia z Lexusami wiem, ze 1. póki coś nie daje oznak to lepiej mieć oryginalne, 2. Jakkolwiek dobrze by skrzynia nie była wyremontowana, jak jest ruszana, to czuć roznice. Niestety :) jak zreszta prawie wszystko w lexaxh. Jak będziesz w okolicach
  • Odpowiedz
@cofko: kurde fajny wózek. Mi się podobają LS400. Ale jeden temat mnie męczy. Nie miałeś wątpliwości czy nie kupić za tą samą kasę czegoś nowszego, ale mniej luksusowego? Te starsze leksusy to jednak są auta 20-15 letnie, nie boisz się że to będzie skarbonka bez dna i będziesz musiał ładować sporo kasy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@card_man: trochę miałem, ale jezdzilem autami, które miały max 3 lata, a były wyposażone dość biednie i wole jednak tę mityczną 15-letnią klasę premium. Mam wyższy komfort, wyciszenie, jakość wykonania.

Jeszcze to jest taki rocznik, ze nie jest mega upchany elektroniką i da się to ogarnąć w rozsądnej cenie. Mechanika jest dość trwała, a jak coś naprawię na fabrycznych częściach to będę mial spokój na długie lata, i do tego przy
  • Odpowiedz