Wpis z mikrobloga

@xPekka: bo czytam te komentarze podniecające się nowa Dacia od osób które re w większości przypadkow nawet prawka nie zdaly i są wrogo nastawione do kilkunastoletnich aut premium z tego tytułu że prawiczki z wykppu widzą że ci w tych autach ruchają a oni sami nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poprostu popatrz kto te komentarze pisze
dziwię się, że mogłem tyle lat żyć bez samochodu.


@cofko: Minie zachwyt nowością, pomieszkasz w większym mieście to zauważysz, że w obecnych czasach posiadanie auta nie jest aż takim luksusem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheHatefulCoder: przewiduję, że mniej. Pewnie za rok wahacze przednie będą do wymiany z takich poważniejszych rzeczy.

Szczerze mówiąc, mógłbym już tak jeździć i nic nie dokładać, ale lubię mieć zadbane auto a nie druciarstwo, stąd pomysł także o wymianie rozrządu, mimo że w teorii nie trzeba.

No i wiadomo, dojdą kosmetyczne rzeczy jak doprowadzenie wnętrza do porządku (mycie i regeneracja skór, czyszczenie i dressing plastików, może ofoliowanie drewnianych wstawek w jakieś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@m0rgi: całe życie tak żyłem (Białystok, Katowice, teraz Trójmiasto) o i ile na codzienne dojazdy do pracy/znajomych/wydarzenia wybieram dalej zbiorkom, to większe zakupy czy weekendowy wyjazd z dziewczyną to jednak już wygodniej samochodem, bo nie jestem zależny od rozkładu jazdy pociągów.