Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@kamilek123: ja pamiętam jak czekałem na San Andreas i mi się strasznie dłużyło od Vice City xD a to były niecałe dwa lata. Jak sobie pomyślę, że w GTAV grałem 8 lat temu to mnie skręca xD
  • Odpowiedz
@Kismeth: Jezu co się dzieje z poczuciem upływu czasu (°° WTF tylko 2 lata między VC a SA? Przecież pamiętam to tak, że wieki czekałem, a w VC też nie grałem zaraz po premierze
  • Odpowiedz
@pkb92: @Kismeth: bez jaj ale flashback teraz #!$%@?, podjarka w cd action/top secret czy innym clicku/cyber mychu nie pamietam juz dokladnie i nakrecanie sie na gta:sa grajac w vc a to tylko byly 2 lata, L O L XD

beztroskie czasy dziecinstwa - czas nam sie w #!$%@? dluzyl a teraz sie nie obejrzysz i rok mija w miesiac kekw
  • Odpowiedz
@kamilek123 Teraz gry mają dłuższą żywotność przez nieustanne update online. Jak wyjdzie GTA VI to kolejne 10 lat spokojnie pociągnie xD Chyba, że w końcu ktoś wpłynie na rynek i trzeba będzie częściej wydawać, żeby nie zostać w tyle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xemioza: Teraz jak jest się starszym to lata szybko mijają. Jako dzieciak to były jednak dwa szkolne lata a to już wydawało się dłużej
  • Odpowiedz
@GoZoo: to też, ale oni wiedzą co robią. Prace nad nową częścią trwają już dobrych parę lat. Na pewno nie wypuszczą byle gówna, oczekiwania są bardzo wysokie. Żadnych dat nie obiecywali więc nie muszą się spieszyć jak Cyberpunk :D
  • Odpowiedz