Wpis z mikrobloga

@Budo: bo wiecie zakładając, że gadanie ze zwierzętami miało by jakiś sens bo często na wykopie trafiają się pól-mózgi co #!$%@?ą bez sensu to dajmy na to co ci taka małpa powie: "jeść, jeść szczać, jeść swędzi jeść srać "
@Daleth2202 Will z Witch faktycznie na początku tylko umożliwiała strażniczkom przemianę w czarodziejki, ale w drugim sezonie była w stanie razić piorunami i gadać z urządzeniami elektrycznymi, co nazwali w serii "kwintesencją". Ja tam bym nie chciała dostać piorunem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@andromedaa: ja oglądałem chyba tylko pierwszy sezon. oczywiście mam na myśli swoje świadome nastoletnie życie a nie oglądanie powtórek w tv za dzieciaka. tak czy siak dobrze że dali jej jakiegoś power upa. jeśli dobrze kojarzę to każda dostała jakąś dodatkową moc wtedy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@andromedaa: nie mam pojęcia, miałem jakiś jeden losowy numer bo moja siostra cioteczna (rówieśniczka) robiła porządki, ona chciała wywalić bo to dla dziewczynek a ja mnie interesowało xD ostatecznie sam wywaliłem. ale to raczej był początek jakiejś historii