Wpis z mikrobloga

#recenzja soundbara z subwooferem BlitzWolf AirAux AA-SAR3❗( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko 129.99$ (ok 515zł) z Europy
Extra cena i szybka dostawa z Czech

Po link i kupon zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

➡️ BlitzWolf AirAux AA-SAR3 120W to nowy soundbar BlitzWolf z subwooferem. Zamówiłem go z Banggood, żeby zastąpił stary soundbar BlitzWolf SDB1 60W (miałem go pomad 2lata i byłem zadowolony). Postanowiłem dokupić nowy mocniejszy soundbar z subwooferem. Zamówiłem BlitzWolf AirAux AA-SAR3 bo miał świetne parametry i pojawił się w czeskim magazynie w extra cenie. Paczka przyszła w 3dni, dostarczył ją kurier InPost. W paczce znajdziemy soundbar, subwoofer, pilot, instrukcję. Wszystko dobrze zapakowane.

Podłączenie jest bezproblemowe i błyskawiczne. Łączymy soundbar z subwooferem. Źródło dźwięku z soundbarem - ja polalczyłem z dekoderem C+ kablem optycznym (ale można też m.in. przez AUX, HDMI TV ARC, USB, bluetooth).
I odpalamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gra bardzo ładnie, nie ma żadnego porównania do głośników telewizora, gra głośno, czysto, przestrzennie. Robotę robi subwoofer. Jestem zadowolony ze zmiany soundbara SDB1, nowy zestaw jest dużo lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Głośnik ma 3 tryby: news, music, movie. Do tego 3D. Tryb filmowy daje naprawdę fajny efekt, podbija bas. W zestawie jest rozbudowany pilot, ktorym możemy zmieniać wiele ustawień. Soundbar może też służyć jako głośnik Bluetooth. Zestaw ma moc 120 W, sam subwoofer ma moc 60W.
Wizualnie również jest bardzo dobrze, zestaw wygląda bardzo elegancko.

Za ta cenę, niewiele ponad 500zl jestem bardzo zadowolony i polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#banggood #airaux #aliexpress #sebeksspoleca #blitzwolf #soundbar
#zakupyzchin #chinskiecuda
sebekss - #recenzja soundbara z subwooferem BlitzWolf AirAux AA-SAR3❗( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Ty...
  • 4