Wpis z mikrobloga

Jeśli Kinga dostanie możliwość zostania w programie i po tym wszystkim co się działo postanowi zostać, to dziewczyna nie ma do siebie za grosz szacunku. Dała się przekonać ryżemu do paradowania i wyginania się przed nim w kusej bieliźnie ( i absolutnie nie ma w tym nic złego) tylko po to by ten zasugerował, że jest łatwa, a na koniec dnia wykopał z programu (_ ) Jak w ogóle można rozpatrywać dalsze zostanie w programie po czymś takim? I jeszcze to jej "przyjmuję to z pokorą", no ja #!$%@?ę xd Ryży żadnej innej kobiety nie poniżał tak jak Kingę, a ta mało mu w pas się nie kłaniała na do widzenia. Szkoda, że mu jeszcze nie podziękowała za wilczy bilet. Mam nadzieję, że cały ten program to ustawka, bo to aż żałosne ().
#40kontra20
  • 9
@galileon: oj, było ich o wiele więcej. Przypieprzał się i przewracał te swoje kaprawe oczy często gdy o czymś z nią rozmawiał. Wiecznie mu się coś nie podobało. Nie wiem, czy on próbował zdeptać jej samoocenę i pewność siebie, czy faktycznie drażniły go całkowicie normalne rozmowy z Kingą? Chory gościu. Patrycja powinna zrobić użytek ze swojej wrodzonej złośliwości i pocisnąć mu kilka słów prawdy.
@Palusia34: Ja już po tej akcji z bielizną wiedziałam, że przez resztę odcinka będę siedziała wqrwiona xd. Nawet niebieski, który tylko słucha jednym uchem i pyka sobie na lapku podniósł głowę i nazwał ryżego #!$%@?...czybykiem :P Na tym etapie zakładam, że to wszystko jedna wielka ustawka, bo inaczej będę chodzić nabuzowana negatywnymi emocjami do poniedziałku.