Wpis z mikrobloga

Dieta, dieta dieta... Nigdy nie czułem się lepiej niż obecnie. Polecam każdemu jeść zdrowo, ważyć posiłki, brać codziennie witaminki. Kostka na brzuchu, żyły na łapach, #!$%@? barki i opinające się bicki to jest to XD Do tego dochodzi ogromna poprawa skóry, nigdy nie miałem tak świetnej cery jak obecnie, pomimo trądziku za młodu i mocnych lekach, dziś dzięki samej diecie można mieć idealną cerę. Włosy pięknie błyszczące, świetnie leżące ciuchy, atletyczna sportowa sylwetka, nie żaden wielki kaban nabity tak że ledwo co się może ruszać. Żyć nie umierać. Nie można zapomnieć o ogromnej energii do życia, która jest właśnie dzięki zdrowemu odżywianiu.

Poważnie jeżeli ktoś kiedyś się zastanawiał czy wejść na dietę to po prostu niech to zrobi. Wchodzi to mocno w nawyk. Wydaj sobie te 300-400zł na rozpiskę od dobrego dietetyka i się po prostu tego trzymaj. Trzymanie michy w 2021 roku to najprostsza rzecz na świecie, jest tak ogromna ilość świetnych posiłków, gotowych produktów typu sosy zero, jakieś sosy keto bbq i inne pierdoły, dodając takie rzeczy wszystko smakuje świetnie. Wczoraj byłem w robocie 15 godzin i bez problemu rano zrobiłem posiłki na cały dzień, więc nawet nie #!$%@? że nie macie na to czasu.
#dieta #silownia #zycie #wygryw
#przegryw - znowu możecie sobie poczytać i wziąć się za siebie
  • 12
  • Odpowiedz
@twojideal nie waze, jem co mi sie kur** podoba, nawet siebie waze co 3 tygodnie albo i wcale xd polecam kazdemu, przyjemnosc czerpana z jedzenia pysznosci, energia, zadowolenie. Sport nie na silę, dla przyjemnosci takze. Polecam taki styl zycia kazdemu, ludzie ktorz6 sie zafiksowali na silowni, na tabelkach zywienia sa moim zdaniem niewolnikami.
#przegryw zaraz wracam xd
  • Odpowiedz
@huntforfur: Widzisz, ja po prostu ważę posiłki i jem również bardzo dobrze. Również lubię wypić sobie na weekendy, pójść do restauracji, zjeść maka. Ale to wszystko z umiarem. Nigdy nie będę sportowcem, nie jest to mój cel, więc nie prowadzę się jak sportowiec, ale w ciągu tygodnia staram się trzymać michę na 100% co daje świetne efekty.
  • Odpowiedz