Wpis z mikrobloga

Ja nie szukam żadnych kauczuków - to kauczuki zwykle znajdują mnie.

Ostatni pojedynek półfinałowy taki nawet troszeczkę z walką, taką bym powiedział szczyptą, ale wynik raczej był oczywisty. Kauczuk Lód gwarantuję sobie już co najmniej srebrny medal, a idzie zapewne po złoto. Stosunek pojedynku 169 głosów (58.68%) vs 119 głosów (41.32%). Jutro widzimy oczka w walce o trzecie miejsce ()

2 para (PÓŁFINAŁU)

Po lewej, Kauczuk Cytryna - bardzo wychwalany i doceniany zawodnik. Musi dziś udowodnić, że potrafi wygrywać z najlepszymi bo właśnie dziś takiego dostał rywala. Cytryno wierzymy!

Po prawej, Kauczuk Szmaragd - Dzisiaj jest jego próba. Specjalnie zrobiłem zdjęcie z kąta, który nie jest dla niego najlepszy, ale prawdę mówiąc prawie wszystkie kauczuki taki sam miały, więc uznaje to za sprawiedliwe. Prawdziwi wyjadacze muszą wygrać zawsze z każdym więc nie ma wymówek.

Dziękuje za oddanie głosu.
Dzisiaj życzę @Bartex16 udanego urlopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Miskaryzu
@J3bzzz
@ZlodziejBilonownic
@TetraHydroCanabinol
@Bartex16
@pieczarrra
@LM2525
@wypalony
@Bramborr
@Krokiruks
@XkemotX
@piegu92

#kauczuowemistrzostwa
KjatanSveisson - Ja nie szukam żadnych kauczuków - to kauczuki zwykle znajdują mnie.
...

źródło: comment_1629376905mK3NkFnhoaXaWHdrX7785J.jpg

Pobierz

Który kauczuk jest ładniejszy?

  • Po lewej, Cytryna 48.9% (498)
  • Po prawej, Szmaragd 51.1% (520)

Oddanych głosów: 1018

  • 23
  • Odpowiedz
no dajxie spokój z tym szmaragdem. owszem, jest piękny ale przehajpowany, dajmy szanse także innym kauczukom. niech to będzie prawdziwa walka i konkurencja, a nie ze szmaragd przychodzi i wszyscy mówią pas
  • Odpowiedz
@KjatanSveisson: Co to za glut? No ludzie! Komu Wy na złość robicie głosując na szmaragd?! (°°
Proszę o wprowadzenie punktu do regulaminu mówiący o stanie trzeźwości uczestnika głosowania, bo widzę, że połowa tu jest mocno na bani.
Cytrynagang! ()
  • Odpowiedz