Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie mogę spotkac gwiazdy takie jak Orlando Bloom, Johny Depp, Vin Diesel? ( ͡° ͜ʖ ͡°) chcialbym spelnic marzenie z dzieciństwa i miec autograf jakieś znanej gwiazdy filmowej. W internecie nie chce kupować, bo może okazac się to oszustwem jakiegoś mirka np z wykopu, który podrobił podpis gwiazdy i wystawil na aukcje ( ͡° ͜ʖ ͡°) a poddać ekspertyzie i wybulic kilka klocków to az tak mnie podnieca ( ͡° ͜ʖ ͡°) no wiec gdzie ich szukać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#filmy #ogladajzwykopem #autograf #niebieskiepaski #rozowepaski #aktorzy #mirek #wykop #pytanie #hollywood

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611d4ebbf81bf9000b2c7541
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2
AzjatyckaEskimoska: -premiery filmowe za granicą, j.w., do Dykty raczej nie przyjadą ;),
- festiwale, Cannes, Berlin, może Wenecja (no może oprócz Vina Diesela ;),
- rozdanie nagród: Złote Globy, Oscary, Saturny, BAFTA, jakieś MTV Awards VH 1 Awards w kategoriach filmowych (o ile są), imprezy typu E! Entertainment
- dowiedz się gdzie mieszkają i próbuj ;) Depp kiedyś mieszkał w Paryżu, więc blisko, nie wiem jak teraz ;)
- napisz na