Wpis z mikrobloga

Ile waszym zdaniem powinno być maksymalnie zegarków w kolekcji? Ja dążę do tego, aby kolekcja była zróżnicowana pod względem kolorystyki, komplikacji, stylu, zastosowań, kształtu koperty, rodzaju paska itd. Oczywiście nic na siłę. Poza tym uważam, że każdy zegarek powinien być regularnie noszony, więc więcej niż 7 czasomierzy, to moim zdaniem przesada (z wyjątkiem pamiątek rodzinnych). Śmieszy mnie, jak ktoś wrzuca zdjęcie 30 zegarków, po cholerę tyle, jak nawet nie ma kiedy tego nosić? xD
Na zdjęciu jest moja skromna "kolekcja". Wiem, szału nie ma, ale jestem biedakiem. Chciałbym dorzucić jeszcze Orient Bambino V2 i Citizen Promaster zamiast Vostoka, bo mody+robocizna, które planowałem będą kosztować więcej niż sam zegarek.
Co sądzicie?
#zegarki #zegarkiboners #watchboners
UnderThePressure - Ile waszym zdaniem powinno być maksymalnie zegarków w kolekcji? Ja...

źródło: comment_16293162327PpEZLNubEgnndFQ74Ups2.jpg

Pobierz

Maksymalna ilość zegarków w kolekcji powinna wynosić...

  • 1-2 11.8% (8)
  • 3-4 17.6% (12)
  • 5-6 16.2% (11)
  • 7-8 8.8% (6)
  • 9-10 7.4% (5)
  • >11 38.2% (26)

Oddanych głosów: 68

  • 8
@UnderThePressure Też tak podszedłem do tematu. To była ostateczna wersja mojej kolekcji. Niestety musiałem się z nią pożegnać. I tak kolorystycznie i rodzajowo było zróżnicowanie, jeśli chodzi o mechanizmy też: 2x Sellita automatyczna, jedna Sellita manualna, 1 Valjoux, 1 Unitas, 1 ETA i 1 InHouseowy mechanizm. Do tego jest dalej gshock do zadań specjalnych. Dużo zegarków przerobiłem zanim doszedłem do takiego optymalnego zestawu.
Kukiee - @UnderThePressure Też tak podszedłem do tematu. To była ostateczna wersja mo...

źródło: comment_1629323126oy6XpZbYYfrE7vn1WhsiYN.jpg

Pobierz