Wpis z mikrobloga

Dziwicie sie ze w polsce wszystko przechodzi bez echa? Zakaz aborcji? Pokrzycza, podziela sie i im przejdzie. Podatki? Panie ja musze pracowac zaplace wiecej. Wladza dokladnie wie na co sobie moze pozwolic. Swietnie to pokazal ten tag #bezdomnyrekin koles jawnie oszukal setki ludzi i zamiast byc tutaj publicznie napiętnowanym przez wszystkich, to ludzie w obronie przed tym, zeby nie wyjsc na naciagnietego (co moze sie zdarzyc) wola pluc jadem na tych co smia krytykowac goscia. To sie w pale nie miesci.

#bekazpisu
  • 4
Zastanawia mnie jak smutne musi być #!$%@? Twoje życie że czyhasz na jego wpisy jak #!$%@?. Jeżeli koleś rzeczywiście jest w sytuacji jakiej mówi że jest, to wątpię, żeby siedział ciągle na wykopie żeby jakiś spierdon się nie pultal
@Vergilus: Jezeli dostarczy wszelkie wyjasnienia i uwiarygodni swoja sytuacje zyciowa to bede pierwszy ktory publicznie go przeprosi. Chcialbym zeby tak bylo. Ale nie jest.
@DrMru ale tu nawet nie o to chodzi xD
Po prostu zadziwia mnie, że nieważne jak szybko zobaczę wpis bezdomnego, to już wiem_wszystko zdąży się #!$%@? o coś xD
Jeżeli koleś rzeczywiście jest w sytuacji jakiej mówi że jest, to wątpię, żeby siedział ciągle na wykopie


@Vergilus: xDD
Dzbaneczku kochany... nawet jeśli był w tej sytuacji o jakiej mówił.. to dostał z 10k PLNów i zgadnij co! Już w niej nie jest ¯\_(ツ)_/¯