Wpis z mikrobloga

Macie jakieś swoje sposoby na grę w liniach frontu? Jakieś dobre miejscówki na mapach?
Ciężko w to grać jak się trafi słabo ogarnięty team.. Czasem 5 minut trwa zdobywanie pierwszej bazy.. Czy warto wtedy przejechać do innej mapy?

Ciężko jest mi się przebić do głównych celów - chodzi o zadawanie dmg. Ponadto często jak się respawnuje po zdobyciu drugiej bazy, w okolicy jest pełno pojazdów wroga, które łatwo mnie niszczą.

Mam kilkanaście tysięcy bitew ale w ten tryb za bardzo wcześniej nie grałem bo nie miałem dobrego sprzętu.

Ogólnie tryb fajny ale dużo zależy od ogarniętego teamu. I gram panterą włoską is3 i patriotem oraz koniem ix tieru..
#wot
  • 7
Ponadto często jak się respawnuje po zdobyciu drugiej bazy, w okolicy jest pełno pojazdów wroga, które łatwo mnie niszczą.


@sirArthurDayne: Jeżeli przy respawnie są przeciwnicy to ma on taki mały wykrzyknik. Można wtedy rozważyć odrodzenie w innym miejscu.

Podstawowa zasada w tym trybie jest jedna - starać się wygrać, ale najwolniej jak to możliwe :) Jest to z pożytkiem dla wszystkich, bo każdy ma tedy czas na wbicie generała. Nie ma