Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, muszę dokupić do maka pro 2020 13" 2 monitor do roboty (biurowa + lekka edycja zdjęć/filmów), jednocześnie chciałbym podłączyć do niego xboxa x i wykorzystywać w pełni potencjał konsoli. Po wstępnym riserczu udało mi się znaleźć LG 32GN650 i Gigabyte M27Q. Szczerze mówiąc, nie wiem jak dużego ekranu potrzebuję bo nie mam jeszcze docelowego biurka na niego. Na razie taki tymczas. Czy jest tu ktoś kto mógłby mi coś polecić albo podpowiedzieć?
Mak jest ograniczony z tego co wiem do 1 ekranu zewnętrznego.
#xboxseriesx #macbook #xbox #monitory #komputery
  • 4
@siej: Adapter z display link i podłączysz 2 monitory na luzie. A co do monitorów to do gier i do obróbki to potrzebujesz 2 totalnie różne monitory.
@siej: Nawet do amatorskiej, do gier to są monitory które mają matryce z gorszym odwzorowaniem kolorów ale mają szybkie odświeżanie. A do fotografii wolne matryce ale z dobrymi kolorami na których się średnio gra. Z monitorów do gier fajne są aoc szybkie matryce 144hz niski input lag fajnie się gra. Z graficznych zobacz sobie na monitory mastiff gość ma listę takich budżetowych modeli tutaj fajne są NECi pokroju ea244wmi. Myślę że
@siej: Zeby wykorzystac w pelni potencjal konsolii to musisz miec 4k/120 z HDR i VFF, wiec mysle, ze raczej nieco ostudzic bedziesz musial oczekiwania. Kupilbym raczej TV i uzywal jako monitora, pewnie jakiegos Samsunga, zeby sie nie obawiac o oledowy Burn-in