Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę #!$%@?.
Byłem dziś w biedrze kupić 30 serków typu włoskiego. Przy okazji jeszcze kilka innych artykułów. I już przy pierwszym było #!$%@?ęcie że zdębiałem i odjęło mi zdolność reakcji. Babka level 65, w maseczce, przemacała dosłownie każdą Brzoskwinię Paragwajską Luz. Dosłownie podnosiła skrzynki i sięgała do tych pod spodem. Wybrała chyba osiem. Sam wziąłem 4 na pamiątkę tego wydarzenia. Ale najlepsze na koniec. Wsadziła je do koszyka, a rączkę wózka złapała przez - chusteczkę!
Chyba pierwszy raz w życiu miałem ochotę kopać starszą kobietę.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
rezyserkinaakcji - Ja #!$%@?ę #!$%@?.
Byłem dziś w biedrze kupić 30 serków typu włosk...

źródło: comment_1629276185fgXC7SaczElmMPHQ5FWls9.jpg

Pobierz
  • 3
@rezyser_kina_akcji w biedrze świeższy towar jest pod spodem, wiec to normalne. Owoce i warzywa czesto są zgniłe bądź spleśniałe więc nalezy je sprawdzić przed zakupem, więc to ze wybrala te ktore jej pasuja też jest zupełnie normalne. Najbardziej nienormalną rzeczą tutaj jest chęć pobicia starszej kobiety bo robi zakupy.
@Ziutek_Grabaz: Ja wziąłem z góry i wszystko z nimi było w porządku. To była całkiem nowa dostawa. A czy nie uważasz, że jeśli chcesz macać rzeczy w sklepie to można skorzystać z wiszących tam rękawiczek? Jestem pewien, że tak samo sprawdziła chrupkość bułeczek.
A z nienormalnych rzeczy dodam że czasami mam ochotę kopać swoje dzieci, ale jakoś od kilku lat udało mi się tego nie zrobić,mimo że potrafią być denerwujące.