Wpis z mikrobloga

@Frygus96: nie oceniłem, po prostu w większych miastach tak bywa, ale to ci się wsiowej głowie nie mieści aż musiałeś się zesrać.

Już tutaj ludzie podawali przykłady miast, więc nie wiem z czym walczysz.

Fenomenem by było, jakby koluszki dolne miały taki rozkład jazdy
  • Odpowiedz
@Rad-X: To prędzej ty sie zesrałes że ktoś miał czelność przyjechać z mniejszego miasta gdzie nie ma takiej patologii jak w twoim świetnym wielkim mieście gburze #!$%@? XD A tak wgl, to mieszkam za granicą i dla mnie cała polska to wieś, czekam na twój dalszy ból dupsa XD
  • Odpowiedz
A tak wgl, to mieszkam za granicą


@Frygus96: Na to mogę odpowiedzieć tylko cytatem z sławnego serialu kręconym we Wrocławiu:

dziękuję za podzielenie się tą nic nie wnosząca do tematu informacją, proszę ją teraz wsadzić sobie w dupę.
  • Odpowiedz
do tego są elektroniczne tablice


@wankiel: We Wrocławiu też są i pokazują za ile minut przyjedzie tramwaj. Podawanie dokładnego czasu nie ma sensu, bo tramwaj i tak się spóźni w godzinach szczytu i gadanie, że w Szczecinie się nie spóźniają to #!$%@?. Wszędzie się spóźniają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antydepresant: pierwszy raz w większym mieście?

@Rad-X: Normalne, duże miasto w Polsce ma podane godziny odjazdów. Pora czasem zobaczyć inne miasta poza tym zaściankowym południem kraju.
  • Odpowiedz
@m0rgi: kolejny z podlasia którego dupka rozbolała bo dorożki do jego miejscowości tak często nie dojeżdzają xD

Tak byłem i widziałem. Jak jest często obłożona linia, to pisze się co ile mniej więcej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rad-X: Pudło, gościu wychowanym we wiosce co się przeprowadził do Wrocławia.
Podaj przykład innego, dużego miasta w Polsce które ma tak upośledzony rozkład MPK jak Wrocław.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rad-X: Ale porównaj jabłka do jabłek. Tu masz tramwaj więc podaj przykład innego miasta z tak #!$%@? zapisem dla tramwaju czy autobusu nawet.
Ty to widzę jesteś w ogóle wdzięczny za to, że w ogóle przyjechał gdyż za dziecka nie doświadczyłeś tego mając tylko PKS.
  • Odpowiedz
@m0rgi: kolejny autystyczny wykopek który próbuje zmodyfikować moją wypowiedź do tego że zachwalam mpk.

Jak masz kurs co około 7minut to będzie za maks około 7 minut jak miałeś pecha. A przy gęstej siatce to nie ma znaczenia konkretna godzina tylko konkretna linia. Nie będziesz sie przeciez pytał "czy jechał juz ten 7:31"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rad-X: Dobry z ciebie pożyteczny idiota z wioski.
Miasto utrzymuje komunikację z podatków i powinno, jak reszta w Polsce określić konkretną godzinę by można było zaplanować podróż z przesiadkami.
Obrona tego upośledzonego systemu świadczy jedynie o twoim ograniczonym doświadczeniu którego w innych miastach nie ma ergo da się to zrobić dobrze.
  • Odpowiedz
@m0rgi: po co ja z tobą dyskutuję, jak masz gwoździa w mózgu, przejrzyj sobie wątek aby znaleźć przykłady miast.

Takie coś się robi nie tylko w polsce. Jeżeli nie ogarniasz sformułowania co 7minut, to wracaj do podstawówki w normalnej miejscowości, albo wyższej szkoły podlasia, bo może tam uczą czytania ze zrozumieniem, bo w podstawówce podlaskiej pewnie tylko pokazują czemu nie warto robić pod siebie
  • Odpowiedz