Wpis z mikrobloga

@zarowka12: kłócisz się aby na siłę przepchać swoją tezę która i tak nie ma znaczenia bo ostatecznie nic nie zmienia.

wieczorem metro jeździ co 9-10 minut co powoduje taki sam problem dla niektórych, jak z tym tramwajem EOT
  • Odpowiedz
@znmd: nikt nie mowi, ze jest proste. Ale udowodniono, ze jest jak najbardziej mozliwe i dziala. Ustalasz cel i priorytet i dzialasz. Ale jak sie zesrasz bo uslysz glos krytki od kierowcow (ktorzy malo Cie powinni obchodzic jak promujesz komunikacje) czy bron boze portal lub gazeta o Tobie zle napisze, to przeciez bedzie zle w wyborach, wiec wtedy gowno robisz i udajesz ze zrobiles czego przyklad opisal @Radus. Ale tak
  • Odpowiedz
To o czym mowisz to sa proste zmienne do kalkulacji w odpowiednich zakresach.


@misthunt3r: no i te zakresy dają wynik + - 5 minut :-)

Wydrukuj sobie i powieś w pokoju:

"Wszystko jest proste, dopóki nie wiesz, o czym mówisz"

"Wszystko jest proste, dopóki sam tego nie musisz zrobić"
  • Odpowiedz
jakoś w Warszawie potrafią podać konkretną minutę


@zarowka12: no i? Co z tego, że podają konkretną minutę, jak autobusy/tramwaje i tak jeżdżą, jak ruch pozwala?
Jedyny sposób na dotrzymanie takiego rozkładu jazdy, to mocno nadmiarowe obliczenie czasu potrzebnego na przejazd i specjalne spowalnianie jazdy jak nie ma korków, żeby za wcześnie nie dojechać na przystanek.
  • Odpowiedz
@europa: @Gigamesh: autystyczne wykopki dalej będą wyszukiwać przykładów miast gdzie nie ma takich rzeczy.
Tak jakbym użył słowa "we wszystkich dużych miastach".

Moją pointą jest to że spotkanie tego w większym mieście jest normalne, ale też nie regułą. I da się z tym żyć.

Dużo większe zdziwienie było jakby w małym mieście był taki rozkład.
  • Odpowiedz
@Rad-X: To tylko świadczy o tym że komunikacja jest słaba. Taki rozkład jazdy świadczy o tym, że po prostu wskazanie konkretnych godzin nie jest możliwe. Ale zawsze się znajdą ludzie "idzie się przyzwyczaić" którzy wszelką krytykę będą uznawać za hejt...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rad-X: W dużych miastach podają konkretne godziny. Jakby mi w Tokio dali komunikat co 7 minut to bym jebnął ze śmiechu chyba.

@Gigamesh: przecież bardzo dużo miast podaje w takim stylu, pierwsze z brzegu londyn, nowy york, la. Jest to absolutnie bez różnicy jak ci latają odjazdy co 5minut
  • Odpowiedz
autystyczne wykopki dalej będą wyszukiwać przykładów miast gdzie nie ma takich rzeczy


@Rad-X: chodzi ci o wykolejające się co chwilę tramwaje? U mnie w mieście zdąża się to raz na kilka lat a u was raz na kilka dni. Aż mi się taki dowcip przypomniał bo widzę mentalność ta sama xD

Rozmawia rosyjski żołnierz z amerykańskim. Amerykanin chwali się jak to u nich jest dobrze w armii, że mają dobry sprzęt
  • Odpowiedz