Wpis z mikrobloga

Mocna kompromitacja El Chiringuito, tego samego źródła na które wszyscy się powołują odnośnie transferu Mbappe do Realu Madryt bo główny prowadzący to przyjaciel Pereza.

Kilkanaście godzin temu, jeden z ich dziennikarzy, nazywany bliskim znajomym Cristiano Ronaldo puścił w obieg informacje, że Ancelotti chce go ściągnąć spowrotem do Madrytu. Pikanterii dodaje fakt, że ten sam dziennikarz pisał przez cały rok o tym, że Cristiano Ronaldo chce odejść z Realu i mimo że wielu stukało się w głowę, on podtrzymywał swoje informacje, jak się później okazało, bardzo trafne.

Informacje tą wyśmiała partnerka CR7, zdementowała Marca, zdementował sam Ancelotti, a na końcu co rzadkość bo rzadko komentuje medialne doniesienia, zdementował sam Cristiano Ronaldo i to w sposób mocno ofensywny wobec owego dziennikarza.

Wiadomo, dwie różne osoby, ale pracują pod jednym szyldem więc trochę obniża cała sytuacja wiarygodność El Chiringuito. To tak informacyjnie dla tych, którzy odliczają "tik tak, tik tak" na tagu #realmadryt przyjście Kyliana Mbappe. A pisze bo sam wcześniej powoływałem się na nich, jak i czytałem tutaj dużo komentarzy, że źródło jest bardzo dobre bo razem chleją po meczach Królewskich z Perezem.

Jestem ciekawy jak skończy się ta wojna informacyjna, francuskie gazety donoszą że Mbappe napewno zostanie, a hiszpańskie że transfer zostanie dokonany jeszcze tego lata ¯_(ツ)_/¯ najlepsze jest to, że piszą to ichniejsze Borki, Stanowscy, Ćwiąkały itp. więc nikt nie bierze jeńców i każdy kładzie swoje nazwisko na zakład zostanie - odejdzie, istne szaleństwo ( ͡º ͜ʖ͡º) też chyba pierwszy raz jestem świadkiem, albo inaczej, pierwszy raz czuję w tych informacjach swoistego rodzaju patriotyzm. Ewidentnie francuzi chcą, aby ich liga wybiła się o kilkanaście procent, właśnie przez utrzymanie takich gwiazd jak Mbappe, poczuli krew i zatrzymanie tego zawodnika to sprawa narodowa. Tymczasem LaLiga nie ma najlepszego okresu, potrzebuje kogoś takiego jak Kylian, aby utrzymać renome. Fascynująca saga pod tym względem. To nie transfer decydujący o losach PSG, czy Realu Madryt bo te kluby sobie poradzą w ten czy inny sposób. To transfer być może o to jak będą wyglądać te ligi w najbliższych latach.

#laliga #pilkanozna #psg
  • 2
@JohnWesleyHardin w tym oknie bardzo wątpię, a czy przyszły rok przyjdzie za darmo? Tego też nie byłbym taki pewien. Jak wejdą inne kluby z gigantyczna premia za podpis, to łatwo nie będzie. Dodatkowo, jeżeli z PSG wygraliby w obecnym sezonie wszystko i mbape grałby tam pierwsze skrzypce, to nie można wykluczyć, że zostanie tam.