Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
#bezdomnyrekin koles #!$%@? taki gambit ze to kosmos. Nie dość że naciągnął na litosc wykopków to jeszcze w taki sposób ze wykopki go bronią bo dzieki niemu MI pękła dupa. Ponad 5 kobli zeby potężnemu @wiem_wszystko bylo przykro ze wpłacają kasę na goscia śpiącego w domku dla lalek. Piękniejszego dnia na tej stronie nie miałem.
  • 12
@azmar: Podoba mi się zwłaszcza to udawanie że nie umie obsługiwać podstaw wykopu, wołanie ludzi żeby nauczyli go oznaczać użytkowników i inne takie, ale w poprzednich wpisach nie miał z tym żadnego problemu. Robi z siebie nieudolną ofiarę i rzuca pięknymi słówkami a pelikany z wykopu to łykają.

Teraz zniknie z wykopu, następny update nigdy albo jakiś szczątkowy, a elita internetu dalej będzie wyśmiewać babcie kupujące garnki ( ͡° ͜
@Xysz: kilka miesięcy temu napisał ckliwy post na wykopie, że z uwagi na koronawirus stracił pracę i jest w najtrudniejszej sytuacji życiowej i potrzebuje pieniędzy na przeżycie. Wykopki wysłali mu kilka, jak nie kilkanaście tysięcy złotych, na pytania ile dostał - wyzywał i atakował pytających, że mają ból dupy.

Później na niewygodne pytania, odpowiedział, że on jednak miał środki do przeżycia i bez zbiórki wykopowej i tak by przeżył (to po