Wpis z mikrobloga

babcie są oszukiwane, wykopki wpłacają z własnej woli i bez żadnej umowy wiążącej obie strony, więc średnio wyszło ;<


@Mave: na Rydzyka tez wpłacają dowolnie, No i co
  • Odpowiedz
@labla: najlepszy jest ten syndrom sztokholmski, który nie pozwala po prostu wpłacić kasy i o sprawie zapomnieć. TRZEBA bronić swojej wpłaty i udowadniać innym że była słuszna XD
  • Odpowiedz
@Mave:

Oszustwo, wyłudzenie – przestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania jej błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: jak to nie. Napisal o 22 wczoraj ze jezdzi autobusem. Do teraz nie dal zdjecia tego biletu a spamuje o tym caly dzien i jestem jechany przez jakichs inceli ktorzy mysla ze jak wplaca 27 zl to uratuja komus zycie. I bija brawo, ze gosciu wydymal pare setek ludzi. Kpina. Powinien byc tu jechany jak bura suka a nie jeszcze pisaninki ze "ale on nie chcial kasy to mirki
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: ja myślę, że to to w zamierzeniu wcale nie miał być scam ale trochę przedramatyzowana sytuacja.

Wszystko się tak rozkręciło, że go trochę poniosło i okazja czyni złodzieja. Czy tam skamera albo jak to tam nazwać w takiej sytuacji.

Jakby ludzie sami chcieli mi pieniądze wpłacać to bez kitu tylko głupi by nie skorzystał.
  • Odpowiedz
@labla schemat jest prosty
- zakładasz konto na wykopie jako niebieski pasek
- robisz z siebie przegrywa, opisując ckliwa i smutna historie swojego życia
- dajesz zdjęcia dowodowe z dupy
- zbierasz hajs

Jakie to proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz