Wpis z mikrobloga

@Lutniczek: Akurat Samotnie przeciwko płomieniom to paragrafówka z zestawu startowego, ale i do poprowadzenia scenariusz już czeka na znajomych. A co do kostek to fakt, na tych bajeranckich nic nie widać, a takie proste i przejrzyste ideolo
  • Odpowiedz
@khaes: taaa tylko że gra umiera po dwóch dniach, albo jest to war game gdzie krają tylko 10-latki
to znaczy raz do roku startuję jakaś fajna gra rp ale trzeba się załapać, w tym roku chciałem zagrać w tajemnice pętli ale było za dużo osób ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lutniczek: Ja mówię o normalnych sesjach z MG gry i stałą ekipą. W dobie pandemii bardzo rozwinął się popyt na granie głosowe, za pośrednictwem discorda i wirtualnych stołów. ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@Patol0g jak nie grałeś to polecam rozegrać dla nowych graczy Nawiedzony dom z darmowego startera pdf, a później Na skraju mroku ze startera który masz. Wątki z tych dwóch można fajnie połączyć w mini kampanię bo zostawiają fajnie otwarte wątki. Ja zrobiłem tak swoim graczom i byli mega zadowoleni ☺ oczywiście moi przeżyli (ledwo) oba scenariusze
  • Odpowiedz