Wpis z mikrobloga

  • 0
@dobrzecisiewydaje z temperaturą też tak naprawdę nie jest to stuprocentowy strzał. Temperatura wewnątrz narzadów płciowych kobiety może się zmieniać nie tylko w przypadku owulacji. Z najbardziej skutecznych i dostępnych metod i tak zostaje tylko gumka - i wcale nie musi to być standardowy durex, kiedy jest milion różnych supercienkich, z zapachem, z różnych materiałów - naprawdę co dusza zapragnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@dobrzecisiewydaje wiem, rozumiem o co Ci chodzi, ale wczesniej nie słyszałam, że jest to tak skuteczne. Czy w tym pomiarze był brany pod uwagę faktor ludzki? Bo zakładam, że jeat o wiele istotniejszy, niż z prezerwatywami czy nawet tabletkami
  • Odpowiedz
@krosk: tak, są dwa badania - jedno przy perfekcyjnym stosowaniu, a drugi wynik od góry uwzględnia ludzki faktor. I żeby nie było niedomówień: ja nie jestem fanatyczka katolicką, nawet nie jestem wierząca, ale jak zaczęłam zgłębiać temat naprotechnologii to się mocno zdziwiłam.
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: wiem jak działa budżet. Działa tak, że jeśli chcesz okraść społeczeństwo, ale brać ci odwagi na zwykłą kradzież katalizatorów, to masz jeszcze szansę zrobić to przez budżet państwa, czyli profesjonalną instytucję robiącą to za ciebie. A jak się komuś nie podoba, to puszysz się, że tak działa każde cywilizowane społeczeństwo i zaczynasz z czasem nawet myśleć, że ty temu społeczeństwu wyświadczasz przysługę, no bo je tą kradzież niemal że
  • Odpowiedz
wiem jak działa budżet.


@bh933901: No chyba widocznie nie, sporo jesteś zdziwiony, że z mojej kieszeni zostanie zrefundowana ewentualna wazektomia.

Tak na chłopski rozum


Z chłopstwem pisać nie będę. Do widzenia.
  • Odpowiedz