Wpis z mikrobloga

@Reepo: zajebiste, ale i tak wystarczy głosowe "temperature twenty one dot thirty seven" i git

A na serio, to mi nie sprawia kłopotu ustawianie rzeczy na tablecie, dla mnie nawet szybciej niż milionem guzików, i tak najważniejsze (sterowanie głosowe, przełączanie muzyki, głośność) jest na rolkach na kierownicy
Piosenki odpalam czasami głosowo "play hydrogen by moon" i trybi, po polsku niestety jeszcze nie (jest sterowanie głosowe po polsku ale okrojone, nie ogarnia
  • Odpowiedz
@smallboobslover: Każde auto do 12k będzie wymagało serwisu. Ja polecam coś prostego, za 12k dostaniesz w miarę ładną Astrę G lub Megane Ph II/III w benzynie pod LPG. Kia/Hyundai to skarbonka, gnije jak szalona, nędzna jakość wykonania i kosmicznie drogie części, plus nikt tego nie chce serwisować.
  • Odpowiedz
@yourgrandma: Ja miałem z ta mikra mega problem, moja dziewczyna jeździła i wziąć stoi u teścia na podjeździe. Ale teraz jak na nią patrze (była w full wersji felgi 17 aluminiowe kolor taki srebrno beżowy) to nie wyglada tak złe na tle innych aut z tamtego okresu z tego segmentu.
  • Odpowiedz