Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy te hamaki z decathlon są spoko? Chcemy się z kumplem wybrać #bushcraft na początek na dzień, zobaczyć jakie błędy popełnimy. Nie byłbym sobą gdybym nie zapytam o poradę. Co jeszcze zabrać ze sobą? Kuchenkę gazowa mamy, bo nie wiem jak to będzie z ogniskiem. Finalnie mam plan aby jechać rowerem nad morze, robiąc 100 km dziennie. #bushcraft
  • 9
@Fritzowski: jeśli masz nieduży budżet, to hamaki z deca są akceptowalne. Wybierzcie tylko model długi na przynajmniej 300cm, krótsze są niewygodne. Pamiętajcie o izolacji od spodu (idealnie podpinka, ale od biedy i karimata da radę) i śpiworach dostosowanych temperaturą komfortu do spodziewanych nocnych temperatur.
Jak zamierzacie się osłaniać przed opadami? W razie czego w Decu znajdziecie też tanie tarpy, które dadzą radę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fritzowski: do wypoczynku bardzo fajne na dluższy wypoczynek nigdy nie brałem.

@Afrati: jak OP szuka hamaka z deca to raczej nie ma mu co sugerowac podpinki bo nawet te z alli potrafia ponad stowke kosztowac.
@Afrati: Mam karimatę, śpiwór który można rozłożyć jak kołdrę. Na ten moment chcę troszkę budżetowo to zrobić. Pójść na noc, dwie. Zobaczyć jakie błędy popełnimy. Myślę nad kupnem 1osobowego hamaku dla siebie, niech kumpel kupi drugi. Bo ja mam w planach jechać dalej rowerem i właśnie zabrać hamak ze sobą do spania. Myślę jak ogarnąć moskitierę
@Fritzowski: Albo zabawa z kupnem szyfonu albo innej cieniutkiej i miękkiej siatki a potem szycie, ale to wymaga sporych kombinacji, albo 80zł i kupno moskitiery w Decu ;) Niestety w temacie moskitier budżetowych bardziej nie pomogę - sam długo spałem bez moskitier, potem używałem Magli od Lesovika, a teraz mam Drakę, która ma zintegrowaną moskitierę.
Szedłbym w deca.
@Fritzowski bardzo dobry za takie pieniądze, spałem w zimie i spałem na wiosne.Potrzebny Ci tarp lub plandeka budowlana. Podpinka pod hamak lub karima ta. W zależności na na Cię stać. Tarp jako osłona przed deszczem i innym opadem z drzew. Podpinka pod plecy by nie zmarzły. Jeśli śpisz w śpiworze to zgniatasz jego dolną część i traci ina właściwości izolacyjne.
Pobierz 24V_4PzS500 - @Fritzowski bardzo dobry za takie pieniądze, spałem w zimie i spałem na...
źródło: comment_16293728369AaPGFUgFMKSu6QxgZcqGT.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@24V_4PzS500: mam karimate i śpiwór. Troszkę się cykam wybrać, nie pamiętam kiedy spałem w namiocie a co dopiero w hamaku. Znajomy mnie namawia. Ciekawa to musi być przygoda. Chyba dam się namówić tylko na początek coś malo ekstremalnego aby zobaczyć jak to jest