Wpis z mikrobloga

@PoIand: Przecież nie można tolerować nie tolerancji xD To działa na tej samej zasadzie, gdzie mówisz że chronisz życie, więc jak ktoś je komuś próbuje zabrać, to można go zabić. Paradoks życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) musisz zabić, żeby obronić, i na tym zasadzie działa tolerancja i nie tolerowanie tych którzy chcą ją odebrac.
@YoungZibixD: Nie chce mi się całego tagu który ma wpis co minute przegrzebywać xD Ale ogólnie dość często masz tam użalanie się nad sobą, projekcje na kobiety i na świat, bezsilność etc a kręcenie się wokół ludzi którzy mają tak samo to nie pomoze. Wiem z doświadczenia ¯\_(ツ)_/¯
@EgzeQTroll: Okej myślenie logiczne 101 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz wpis prawie, że co minute na tagu #przegryw co nie? I jest logiczne, że w tym całym spamie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym tak jak pisałem, bardziej chodzi o to, że zamiast wyjść z toksycznej mentalności to sie to nawarstwia i potem ci ludzie stają sie np Groyperami, w polsce byłby oczywiście
Nie chce mi się całego tagu który ma wpis co minute przegrzebywać xD Ale ogólnie dość często masz tam użalanie się nad sobą, projekcje na kobiety i na świat, bezsilność etc a kręcenie się wokół ludzi którzy mają tak samo to nie pomoze. Wiem z doświadczenia ¯_(ツ)_/¯


@SirSherwood: Czyli nie masz nic konkretnego a pojawiasz, nauropa jak zwykle w formie