Wpis z mikrobloga

Mireczki widzę że ten bajtkojn ciągle rośnie, więc myślę że to najlepszy czas żeby kupić. Zacząłem szukać na YT co to są te #kryptowaluty i wyskoczyła mi reklama tego typa co zarobił 70 milionów w 3 lata. Wygląda bardzo profesjonalnie, taki trader-21 junior, pewnie się na tym zna. Zaraz klikam żeby kupić jego książkę, na pewno jest tam mnóstwo treści które też zrobią ze mnie milionera. Co o tym myślicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bitcoin
  • 18
@szuwarek: miałem kiedyś chyba z 30 BTC jak był jeszcze po parę stów ale to było bardzo dawno i wiadomo, że to przewaliłem albo sprzedałem jak urosło 100% i nawet gdybym je miał do dziś to byłyby warte raptem 6 milionów złotych a on zarobił 70 milionów w 3 lata? no to musi się zajebiście znać na tych krypto i ma jeszcze czas na pisane książek i ich promocje? złoty i
Zaraz klikam żeby kupić jego książkę


@szuwarek: Słaby bajt z tym zakupem. P drugie wytłumacz mi Proszę jak książka Ci powie jak się wzbogacić. Ludzie to debile, że nie kupują takich książek, odwróciliby porządek świata.

P.S. Zawsze mnie #!$%@? śmieszą milionerzy, którzy zamiast wygrzewać dupę na Jamajce piszą książki żeby na tym jeszcze zarabiać. A koleś skończy jak ten Brazylijski milioner.

P.S. II milioner a refy do bimbaja wrzuca. JPRD. to
wyskoczyła mi reklama tego typa co zarobił 70 milionów w 3 lata.


@szuwarek: Przeuj jesteś, nawet nie doczytałeś, że to 70 mln groszy i lecisz kupować książkę. Obawiam się, że żeby nie wiem co w niej było to nie ogarniesz, jak Ty prostego zdania nie rozumiesz.
@szuwarek: Cieszę się, że się przyznałeś do nieistnienia szarych komórek u Ciebie. I jeszcze urwa te teksty "Zaraz klikam żeby kupić jego książk". Urwa, często mam wrażenie, że inwestują debile w większości. Pytanie tylko skąd mają kasę na inwestycje, jak to niekumate.