Wpis z mikrobloga

@spoon22: @straszny_kameleon: @reaper6161: Hej, u mnie w C30 to samo, ale nie dziwne, jak na zewnatzr 30, a mam ustawione na 19 to musi wiać na max w auto :) Ja zostawiam auto, ale zmniejszam obroty, później jak czuje, że jest chłodniej, to klikam znów auto i obroty sie same regulują i klima kontroluje temperaturę. Ale mam pytanko - czy u Was też tak później długo chodzą wentylatory po
@reaper6161 tryb auto dąży do ustalonej temperatury w jak najkrótszym czasie, od tego on jest, dlatego nie dziw się że na początku on jebnie na full, jak ustawisz temperaturę identyczną z tą jaką masz w aucie już to nie będzie tak #!$%@?ł. Mam identyczne auto i wiem że u mnie jest tak samo i w każdym innym aucie z automatyczną klimą jakim jeździłem też było tak samo
@reaper6161: Możesz zmienić w ustawieniach tryb pracy automatu klimatyzacji, przynajmniej w poliftowej wersji. Sprawdź sam u siebie. Oczywiście jeśli będzie duża różnica temperatur, to i tak nadmuch będzie głośny. Jeśli Ci przeszkadza, to zmniejsz go ręcznie i po kilku minutach wróć do Auto.