Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 34
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:00, Poniedziałek, 16 sierpnia 2021. Imieniny: Rocha, Stefana, Joachima. Słońce wstało dziś o 05:25. Będzie oświecało nas 14 godzin i 51 minut, w zenicie znajdzie się o 12:51 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:17. Ciemna noc zapadnie o 21:51, ale gwiazd można wypatrywać od 20:57.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 18
  • Odpowiedz
Cześć, słoneczny poniedziałek się szykuje. Udanego dzionka życzę :)

Wczoraj za dużo na słońcu, dzisiaj ramiona pieką. Hej.
  • Odpowiedz

@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem: @Mosiondz: @lenythenub:

Siema wszystkim!

Poniedziałek - całkiem dobrze mi się dziś spało, więc jestem w sumie w dobrym nastroju. Coraz częściej śni mi się, że jade na
  • Odpowiedz
@omi-omi:

Popołudniówki sucks, wstajesz rano, ogarniesz się i tylko czekasz jak na ścięcie, nic nie zaplanujesz ani nie porobisz bo z tyłu głowy masz, że trzeba iść do roboty xD.

Ale to i tak lepsze niż nocki.

Na 1 roku studiów pracowałem w RUCH-u przy nadzielaniu gazet. od poniedziałku do piątku od 21:00 do 2:00, czasami do 3:00 jak się Przegląd Sportowy spóźniał, bo była jakaś liga mistrzów, albo inne mecze
  • Odpowiedz
@lenythenub: jak wstaje na 6 rano i wracam do domu o 14, ledwo wrócę to idę spać i tak leżę do 17, aż niebieski wróci xD potem muszę się szybko ogarnąć, bo muszę iść wcześniej spać bo wstaje 4:30 T.T Osobiście wolę więc popołudniówki, bo jak wrócę o 22 to jeszcze mogę wstać o tej 8 rano i mam jeszcze dużo czasu, a żeby wstać o 4:30 muszę iść spać po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Dzień dobry


@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

@omi-omi:

Elo. Nowy tydzień, nowy ja (znaczy nie xD). Wciąż gorąc, auto rozgrzebane, acz na chodzie, trzeba zadbać o podwozie, bambetli i różnych rzeczy do roboty wciąż przybywa. Za to kasy już nie xD
Teściu w piątek do szpitala z tym podejrzeniem raczyska, zobaczymy,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Hej Ptysie!
No więc od kilku dni notorycznie siadają na mnie ćmy i nie wiem o co chodzi. Idę w nocy robić mleko Dziąślakowi i się przyczepiają i sobie chodzą po mnie ¯\_(ツ)_/¯

Dziś w planach szybki grill, ale tylko dlatego, że mama mi suszy głowę, że 'nie wypada' nie przyjść. Oczywiście wszystkie ciotki poobrażane, bo nie na wszystko mamy czas (i możliwości) z chorym niemowlakiem (°°
  • Odpowiedz