Wpis z mikrobloga

@KryptoRaport nagania na ponzi scam zarejestrowany w Gruzji i kasują komentarze na YT
https://www.youtube.com/watch?v=kETts9lGQrY
Wśród ludzi odpowiedzialnych za ten scam jest cała masa coachów od treningu personalnego.
Jarek Białek może np. poszczycić się zawrotną karierą od kierowcy TIRa do CEO platformy handlowej
Ten wpis też pewnie będą próbowali usunąć. @KryptoRaport tego się po was nie spodziewałem. Wstyd!
#kryptowaluty #bitcoin #skyrocket #revenuecoin #kryptoraport
  • 12
Przecież każdy popularny YT o krypto to skończony naganiacz i scamer. Baaa, im większy tym popularniejszy. Ludzie chcą słyszeć te głupie brednie i wchodzić w wygodną strefę komfgortu że dobrze zainwestowali, lub są świadomi co robią :D
Poważnie. Przecież mamy odwrotną korelację. Im większy idiota i scamer tym większa popularność. Im głupsze rzeczy #!$%@?, tym większa popularność. Idioci sami ich promują. Przez to aklgorytmy ich wywalają nowym na start i każdy z
@sheeple: przecież na tym kanale nigdy nie było żadnego wartościowego kontentu. Analiza techniczna na poziomie podstawówki i dajcie suba, komentarz, dzwoneczek i jeszcze cmoknijcie nas w pompkę
@Stachu90: AT nigdy nie interesowało bo uważam że w przypadku BTC taka analiza jest zupełnie bezzasadna - a to za sprawą zupełnie innych cech aktywów giełdowych i BTC, który ma ograniczoną podaż ale sam raport lubiłem i traktowałem jako przegląd newsów z krypto-świata
@sheeple: W przypadku wszystkiego jest bezzasadna. Jest na pozxiomie wróżb i kart tarota. To jest tak idiotyczne że nie znajdziesz wśród poważnych inwestorów, spekulantów ANI JEDNEGO, który by uważal inaczej. Że AT dzia wiedzą tylko szkolenmiowcy, którzy zarabiają na sprzedaży kursów a nie na tradingu i pisaże książek dla Januszy, bo oni tego chcą. CHcą myśleć ze racjonalnie podejmują decyzje spekulując na levarze min. x25. On nie jest hazardzistą. On wie
@Stachu90: Jak chcesz to idź do foliarza koniecznego albo ostapowicza tam nie żadnej analizy, merytoryki ani kontentu :)Krypto Raport banuje słowo metahero, ale przynajmniej się starają i nie pierdzielą jak gancarz głupot z kapelusza.
@RobK88: nie oglądam ani koniecznego, ani ostapowicza, ani garncarza, ani kryptoraportu; nie chcę dostać raka. Wszyscy są siebie warci, wszyscy mówią tylko to co się sprzedaje i dobrze ogląda.
W ogóle gratulacje za odkopanie tematu sprzed miesiąca