Wpis z mikrobloga

Walka Borysa i Parke to będzie stypa większa niż Kizo i Arab zapiszcie sobie ten post. Generalnie obaj to "zawodowcy" więc wiemy czego napewno nie możemy się spodziewać :
-Ryzykowania i wychodzenia z kombinacją wielu ciosów
-Ciągłej wymiany

Walka będzie generalnie taka jak większość walk na Genesis gdzie walczyli zawodowcy. To są ludzie którzy żyją z walk i myślą o tym by jak najbardziej zaoszczędzić zdrowie, będą walczyli jak każdy inny zawodowiec na gołe pięści bo wiele się to nie różni :
-Punktowanie po jednym, max dwa ciosy licząc że coś wejdzie
-Ciągły klincz/ Szukanie tam ciosów/ Zamęczenie przeciwnika w klinczu

Zobaczcie walke Różala vs Barnett.

Ludzie na tagu spodziewają się młócki dwóch osób z pancernymi głowami i liczą że walka będzie krwawa i długa bez żadnego gameplanu xD. No uwierzcie że tak nie będzie... W takiej walce już raz zrobił tak Gracjan Szadziński który co prawda wygrał walkę ale skończył karierę bo zniszczył sobie zdrowie.Chłopy będą walczyć taktycznie by zrobić sobie jak najmniej urazów i to wygrać.Czyli pare prostych,męczenie przeciwnika i wzięcie go na kondycje ... Czyli klincz xD

#famemma #ksw #mma
Plecakowicz - Walka Borysa i Parke to będzie stypa większa niż Kizo i Arab zapiszcie ...

źródło: comment_1629061154EUfDyCuaFPt7TFg9rpBXNM.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Aa111123: Chłop będzie porozbijany bo 3 tygodnie wcześniej walczy zawodowo xD. Faktycznie jak będzie miał mnóstwo urazów po poprzedniej walce to tutaj da się porozbijać do końca... Gratulacje toku myślenia
  • Odpowiedz
@Plecakowicz Ale #!$%@?, Różal od dawna ma bardzo duże problemy ze zdrowiem. Nieoperowane tylko zaleczane kontuzje, jak złamał sobie palec to przywiązał go do gwoździa, jak złamał paznokieć to przykleił superglue a na śniadanie jadł suplementy i pił energy drinka. Po leczeniu jelit na "chłopski rozum" prawie zszedł z tego świata i zamiast wycofać się z gali to wyszedł po #!$%@? bo sprzedaż byłaby jeszcze niższa. Do tego Różal nigdy nie miał
  • Odpowiedz
@Don_Lukasio: O czym ty chłopie #!$%@?? xD Ja chciałem dać przykład jak wygląda walka dwóch zawodowców którzy walczą taktycznie w takim pojedynku jak walka na Gołe Pięsci/Boks w rękawicach MMA. Praktycznie ciągły klincz
  • Odpowiedz
@Don_Lukasio:
Jak nie podałem dzbanie ? xD

"Ludzie na tagu spodziewają się młócki dwóch osób z pancernymi głowami i liczą że walka będzie krwawa i długa bez żadnego gameplanu xD. No uwierzcie że tak nie będzie... W takiej walce już raz zrobił tak Gracjan Szadziński który co prawda wygrał walkę ale skończył karierę bo zniszczył sobie zdrowie"

Zajebisty zwycięzca z Szadzińskiego... To dzisiaj leczy oko, brak planów na powrót, to co
  • Odpowiedz
@Plecakowicz Ty myślisz że mam czas czytać te twoje wszystkie wysrywy zza klawiatury?

To była zajebista walka i jeśli to była ostatnia walka w jego karierze to i tak była zajebista.

Ludzie nawet w amatorskiej karierze łapią kontuzje które dyskwalifikują ich z dalszej kariery. A jak ktoś ma kalkulator w głowie i przelicza to jeszcze na siano to niech faktycznie idzie nagrywać tik toki a później próbuje sił we freakowych walkach.
  • Odpowiedz
@Don_Lukasio: Typie ty faktycznie jesteś #!$%@?ęty

"Ty myślisz że mam czas czytać te twoje wszystkie wysrywy zza klawiatury? " - Sam stwierdziłeś że przeczytałeś ten post..Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

"To była zajebista walka i jeśli to była ostatnia walka w jego karierze to i tak była zajebista." - Ile mu przelałeś pieniędzy na dalsze życie skoro uważasz że warto było poświęcić karierę dla tej walki :) ? Przypominam że to
  • Odpowiedz