Wpis z mikrobloga

"Typowa laska na Tinderze" starter pack:

->fotka z zagranicznej, fancy podróży
->fotka w #!$%@? lustrze
->fotka typu "bitch look"
->fotka z jakimś alko (piwo, wino, wódka ( ͡° ͜ʖ ͡°))
->420
->****
->"Wybór nie zakaz"/ "I wish I could abort my goverment"
->psia mama
->zainteresowania: podróże i taniec
->"Napisz a się dowiesz"
->Szukam partnera na wesele
->Nie odpisuje na "co tam?"
->zamiast normalnego opisu #!$%@? emotikonek
->IG:...

Na rynku świń nadal beznadziejna sytuacja :)

#tinder
  • 18
  • Odpowiedz
@JuriBerbutow:
Zdjęcie z ręką na mordzie bitch look
Zdjęcie z urodzin z foliowymi balonami
Zdjęcie z wakacji w okularach przeciwsłonecznych
Zdjęcie jak siedzi przy stole z włoskim żarciem i winem (zazwyczaj na tym jednym się uśmiecha zamiast grymasu pogardy lub zdziwienia przez brwi namalowane #!$%@? flamastrem)
  • Odpowiedz
@PalmyDrineczki: weź ich zostaw, ja czasem przeglądam tindera z kolegami i takie wpisy mają tylko zajebiście atrakcyjne laski. Między nimi pełno szarych myszek, które nie mają takich tekstów, ale wykopki nie chcą takich lasek, bo wolą spróbować uderzyć do 9/10, a nuż się uda. Taka sama hipergamia. Nie wyprowadzaj ich z błędu, w tym czasie łatwo odsiewasz normalnego typa
  • Odpowiedz
@xydeN-: prosta próbka badawcza, mam dwie koleżanki. Jedna jest przepiękna, ale ma wręcz wyuzdane zdjęcia i opis na wykopie. Druga jest ładna i ma normalne zdjęcia, normicki opis o zainteresowaniach, coś tam. Uprzedzam pytania: obie szczupłe, nie przekraczają mitycznych 55 kg. Uprzedzam drugie pytanie: nie mam tindera, więc nie jestem żadną z nich. Siedzimy na imprezie, ustawiamy bliski zakres, ten sam wiek - ta z wyuzdanymi zdjęciami ma match ze
  • Odpowiedz
@Kr12345: nie generalizuj wszystkich
Ja niestety wyżej nie sram niż dupę mam wiec nie podbijam do lasek dużo ładniejszych ode mnie
Serio ja chce tylko żeby była naturalna i tyle i mówię to całkowicie z serducha
Niestety sam nie jestem obdarzony urodą jak aktorzy na widok których macie mokro,więc chciałbym żeby tez mniej więcej laska była do mnie „podobna” wyglądem
Mi wystarczy,że nie będzie wyższa ode mnie (1,77 here) i
  • Odpowiedz
@xydeN-: No luz, rozumiem. Ale cała ta dyskusja pod tym postem opiera się na generalizacji. Na tinderze nie ma tylko lasek ze starter packiem, ale są bardziej widoczne, bo częściej takie teksty umieszczają te najbardziej atrakcyjne. I tyle
  • Odpowiedz
@Kr12345: Nihil novi, nic nowego :) To samo będzie z facetem, który wyeksponuje gołą klatę czy co tam innego, 90% lasek napisze, że "ja to takich nie chcę i odrzucam", a potem i tak da w prawo. Była tu kiedyś taka hipokrytka, Kociooka czy jakoś tak, miała bloga o tinderze. Sama pisała, że: chłopaki nie wstawiajcie takich zdjęć. A potem takiego zalajkowała i mówiła: no ale on ma taką klatę,
  • Odpowiedz
@MatiKosa: uwierz mi, jesteśmy w dobrych relacjach z koleżanką i przyciągała nie tylko sebixów :) rzecz miała miejsce w Krakowie i to ona nam poleca, do których najdroższych knajp absolutnie nie chodzić :)
  • Odpowiedz