Wpis z mikrobloga

Czołem. Chcę w swoim Saabie zaprogramować aux w radiu. Możliwość oczywiście jego dodania jest za pomocą Tech2. Wiem, że mogę u kogoś za 100zł to zrobić, ale w sumie przydałby mi się interfejs diagnostyczny. Widziałem, że są do kupienia od 1300zł, ale również znalazłem taki:
https://allegro.pl/oferta/vxdiag-nano-dla-opel-saab-pracuje-z-tech2win-gds2-10987659819
Da radę tym i po ściągnięciu oprogramowania sobie programować/aktualizować auto i sprawdzać moduły?? Czy to taki lepszy OBD? Lub czy jest jakaś możliwość kupienia samego kabla obd-pc i ściągnięciu oprogramowania na laptopa, aby wypróbować? Na jakiej zasadzie to działa?

#samochody #diagnostykasamochodowa #diagnostyka #auto #saab
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@nochybaniebardzo z tego co widziałem to ma możliwość update'u do innych samochodów i by mi się mógł przydać, ale jak tego w saabie nie będzie dawał rady zrobić to będę musiał kogoś poprosić i zrobienie tego auxa
  • Odpowiedz
@bingolasler: Z doswiadczen wlasnych - doloz i kup klon techa z alli. Wala mi sie gdzies po szafkach kabel mangoose czy jak to tam sie nazywalo, ktory mial pozwalac na prace z tech2win. Takiego wala...
  • Odpowiedz