Wpis z mikrobloga

@PoIand: jakby pis mial takie same afery jak 10k zegarka Nowaka i jakies tam niby 80k Sikorskiego, to by bylo milion razy lepiej niz jest obecnie z przekretami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jakby pis mial takie same afery jak 10k zegarka Nowaka i jakies tam niby 80k Sikorskiego, to by bylo milion razy lepiej niz jest obecnie z przekretami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@stormkiss: My kradli, oni kradną więcej, więc spoko. Takich wyborców, baranów nam potrzeba. Na pewno będzie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
że przedstawiciel rządu je obiad w restauracji XDD


@6thsurvivor: Nie problem, że żarł i pił w restauracji, tylko problem że płacił nie swoimi pieniędzmi dzbanku, służbową kartą.
  • Odpowiedz
gdyby Talibowe byli biali, a na dodatek woleli krzyż od księżyca, to polska prawica by chętnie przyklaskiwała. Póki co cieszą się tylko incele, że dziewczyny, których nie znają, zostaną sprowadzone do towaru.


@LordRegis: To prawda. Problem nie jest w tym, że Talibowie potępiają homoseksualizm czy prawa kobiet, to mnie mało obchodzi. Problem jest w tym, że nie lubią chrześcijan, więc są dla nas wrodzy.

Pomijając to, że oczywiście nie chciałbym żyć
  • Odpowiedz
@robert5502: To wcześniejszy rząd nie był pobożny? Tam zawsze było poparcie dla szariatu. Sikorski serio jest tu uznawany za jakiegoś na poziomie, nie mogę z tego. Teraz sprawdźcie, które partie pro imigracyjne ściągają ludzi z Afganistanu, Somalii czy Pakistanu. Dysonans poznawczy w środku i nic tego nie zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wałkowanie PIS/PO ciąg dalszy - pozdrowienia dla discordowych naganiaczy.
p.....u - @robert5502: To wcześniejszy rząd nie był pobożny? Tam zawsze było poparcie...

źródło: comment_1629073565sHSaCSfNQlA9JQB9sA6SHt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PoIand: ale dokładnie po to jest ta karta, to nieb tak że mial magiczną kartę o nazwie 'polskie narodowe konto budżetu polski z pieniążkami na polske i chore dzieci'. Chociaz spójna narracja by się przydała, po to kancelarie mają budżet na takie rzeczy właśnie żebyś sobie w pracy coś #!$%@?ł jak człowiek XD
HURR DURR MINISTER JE W RESTAURACJI
  • Odpowiedz
"wtrącać" do więzienia XD Piękny dobór słów. Ale ja mówiłem chyba o egzekucjach nie?


@NieistotneKto: Ale to także środowiska katolickie i konserwatywne postulują przywrócenie kary śmierci. Na razie nie ma jej wśród dostępnych narzędzi. Pozwól Bosaczkowi przywrócić karę śmierci, a potem komentujmy dopiero, kogo chcą i będą nią obciążać.
  • Odpowiedz