Wpis z mikrobloga

Pędzimy z Leszkiem jak szaleńcy, co zapewne skończy się rozbiciem na jakiejś przeszkodzie, pewnie pozornie niewielkiej. Zanim jednak spektakularnie upadniemy, co stanie się już wkrótce, oferujemy kolejny 1,5-godzinny odcinek Tetryków, tym razem to II część naszego Q&A. Jeśli dobrze liczę - odpowiedzieliśmy na wideo na jakieś 230 z 250 pytań, na pozostałe w większości już odpisaliśmy, tak więc faktycznie było to pełnoprawne Q&A.

W obecnym odcinku najfajniejsze są śpiewy, gadka o marketach budowlanych oraz polu minowym, jakim jest Q&A dla człowieka związanego węzłem małżeńskim. W opisie filmu jest spis treści, możecie sobie przeskakiwać po pytaniach jak my po tematach.

Dzięki wielkie za zainteresowanie naszymi odpowiedziami na dziwne pytania, nie spodziewaliśmy się, że kogoś interesuje nasze zdanie w temacie PES-a 6 na przykład. Następny normalny odcinek pewnie w piątek. Pozdrowienia!

#tetrycy - tag do czarnolistowania

#pilkanozna mimo wszystko, #weszlo #ligaminus #ekstraklasa na bank

Link do Weszło: https://weszlo.com/2021/08/15/qa-tetrykow-czesc-druga/

LInk do YT:
Jakub_Olkiewicz - Pędzimy z Leszkiem jak szaleńcy, co zapewne skończy się rozbiciem n...
  • 9
@przemkow_xd: Wydaje mi się, że jest dużo gorzej, patrząć po liczbie lajkow na fejsie/komentarzy z sensem. Statystyk wyświetleń nie mam, natomiast żaden z naszych euro-blogów nie zanotował więcej, niż najmniej chętnie oglądany odcinek tetryków (chyba maksymalnie 7,5k wyświetleń było, a najgorszy odcinek miał bodaj 22k na YT). Niestety matematyka nie kłamie - "najlepszym" moim tekstem w tym roku było suche info o tym, że Luis Enrique pochwalił reprezentację Polski, gdzie przekleiłem
@Jakub_Olkiewicz: to raczej przez to że weszło zeszło na boczny tor po założeniu radia, a potem kanału sportowego. Zapewne miały wpływ też działania i niektóre wypowiedzi sympatycznego redaktora, który zraził do siebie wielu ludzi, ja np przestałem czytać gdy wprowadziliście ten śmieszny paywall, a sympatyczny wyzywał ludzi z adblockiem od złodziei
@Ciapatus: Nieee, paywall był jeszcze w okresie naszego systematycznego wzrostu. Zresztą, nam liczby generalnie nie spadają, zmienia się ich struktura. Kiedyś nie mieliśmy suchych info o konferencji Macieja Skorży, teraz mamy. I okazuje się, że ludzie wolą sprawdzić, co Skorża powiedział o transferach, niż sylwetkę na 20 tysięcy znaków o jakimś piłkarzu z lat 90-tych czy inny wywiad. Więc to nie bojkoty/przejście widzów do radia, tylko ogółem domykająca się śmierć pisma.