Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracowałem przez 2 tygodnie jako kelner. To była moja pierwsza praca i pierwsze doświadczenie zawodowe, zrezygnowałem przez kilka czynników na raz: praca na czarno, baardzo niskie zarobki, beznadziejnie układany grafik przez co idzie paść po swojej zmianie że zmęczenia i fakt że niektórzy kelnerzy i barmani upijają się a potem wykłócają z każdym o jakieś pierdoły Xdd no #!$%@? sory ale coś chyba nie halo jak p r a w i e po każdej zmianie wychodze #!$%@?, zresztą nie pytam o zdanie na ten temat.
Moje pytanie brzmi, co powiedzieć gdy na rozmowie o kolejną pracę będą się pytać czemu tak krótko? I też chodzi mi o to, że praca kelnera sama w sobie była jak najbardziej spoko, tylko no #!$%@? nie wytrzymałem xddd
I czy w ogóle warto to wpisywać w CV? te 2 tygodnie?

chyba3 nie bede mógł wam odpowiadać bo nie mam tu konta

#praca #gastronomia #pracawgastronomii #kelner

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6118d4b7f81bf9000b2c6c6c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 2
Moje pytanie brzmi, co powiedzieć gdy na rozmowie o kolejną pracę będą się pytać czemu tak krótko


@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz prawdę i wymień te rzeczy które Ci najbardziej przeszkadzają, np. bardzo niskie zarobki i brak umowy.

Jeśli nowy pracodawca będzie chciał Ci zaoferować to samo to od razu tu się skończy rozmowa. Jeśli będzie ją kontynuował to będziesz wiedział że chce dać lepsze warunki. W obu sytuacjach korzystnie dla Ciebie.