Wpis z mikrobloga

@Denial94: Też się o niej dowiedziałem przez dramę xD Typiara #!$%@? logo i wszędzie ja promowała jako swoje, zaczynając na swoich filmikach, po przez swoje produkty aż do współprace z innymi markami xDDD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Denial94: czekałeś 1h na odpowiedź, gdzie wchodząc na yt wiedziałbyś to wszystko po obejrzeniu jakiegokolwiek filmu trwającego 5 minut - co kto lubi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bellazi: Lepiej poczekać na odpowiedź normalnej osoby niż, marnować czas na szukanie na YT o co chodzi w tej dramie i marnować dodatkowo 5 minut na coś co można skrócić w jednym zdaniu. Zasmucę cię, ale w ciągu tej 1 godziny zrobiłem wiele pożytecznych rzeczy, więc właściwie nie "czekałem"
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@bellazi: jak mam dużo projektów na głowie, i nie mam czasu na odmóżdżenie, to też wolę sobie na szybko przeczytać taki komentarz wyjaśniający niż filmiki z dramy po 20min.
  • Odpowiedz
@Denial94: ekipa friza halo? ja rozumiem że możesz żyć bez internetu i informacji ale ciężko było o nich nie słyszeć bo byli nawet w telewizji... Dziwne że używasz wykopu, straszny normik z ciebie.
  • Odpowiedz