Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaki byl wasz najdrozszy i najglupszy zakup ktore zalujecie po dzien dzisiejszy? (nie, dzieci nie sa zakupem!)

u mnie byly takie dwa:

- 1200 zlotych na lootboxy overwatch jak mialem 27 lat.
- 300 zlotych na reader inkbook. Zanim otworzylem i sprawdzilem ze to szajs to minely juz 2 tygodnie na zwrot

#heheszki #pytanie #technologia #aliexpress

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6117871cf81bf9000b2c696c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 15
  • Odpowiedz
Jaki byl wasz najdrozszy i najglupszy zakup ktore zalujecie po dzien dzisiejszy?


@AnonimoweMirkoWyznania: dron, na który wywaliłem w sumie ponad 2000zł i polatałem nim trzy razy na krzyż, a od prawie dwóch lat leży i się kurzy jedynie.

No i nastoletnim dziecięciem będąc wywaliłem wszystkie oszczędności na modelarski silniczek do modeli lotniczych, który był mi absolutnie po nic, to był jakiś głupi impuls, którego później mocno żałowałem, bo finansowo było dla
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Takie najnaj, które najbardziej żałuję to:

najdroższy - koniak Ludwik XIII, wtedy jakieś 12.000 złotych, #!$%@? mi się podobał jeśli chodzi o design butelki i opisy doznań smakowych, dopiero po zakupie i spróbowaniu uświadomiłem sobie, że w sumie nie lubię koniaku i nie wypiję tego nigdy sam z siebie xD
Największy był problem ze sprzedaniem tego, żeby chociaż trochę pieniędzy dostać z powrotem. Sprzedawałem jako rozlewki ~100ml, zależy ile i
niochland - @AnonimoweMirkoWyznania: Takie najnaj, które najbardziej żałuję to:

na...

źródło: comment_1628933702xEouYW5MWiYA0SKDTMIC5o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Chwilę po osiemnastce wziąłem na raty TV i PS3. Po to, aby zagłuszyć, że nadal gniję w domu, żeby mieć nowy temat zastępczy. Samego procentu było 1300. Pograłem z 2 tygodnie, wszystko poszło w odstawkę, a konsolę sprzedałem za... 400 zł. Kupujący po 3 latach puścił ją za 800.
  • Odpowiedz
MagicznaFeministka: Dron. Wydałem na niego wtedy 8k (Typhoon) Polatałem dwa dni i omyłkowo wyłączyłem mu (chyba) w locie zasilanie. Spadł pięć metrów ode mnie z wysokości 50 metrów i rozsypał się w proch. #!$%@?łem się i po dwóch dniach kupiłem drugiego, którego po dwóch tygodniach rozpieprzyłem o przewody lini wysokiego napięcia. Wtedy rozpadłą się w nim tylko kamera, więc kupiłem za 3k nową, poczym błąd w sofcie spowodował, że dron po
  • Odpowiedz
ZdrowaElfka: wiekszosc moich glupich zakupow bylo za dzieciaka i bylo doradzane przez rodzicow, praktycznie nie moglem sie z tego wykrecic, i praktycznie ja z nich korzystalem, wiec to nie jest tak ze kupili sobie za moje na ich wspolne dobro. Pieniadze to ze swiat i okazji.

- TV, no super, wiecej gowna z hollywood, neurotycznych wiadomosci. Po co nowy telewizor i do tego jeszcze chyba z 35 cali? Zeby wiecej pradu
  • Odpowiedz
SamotnaDama: jeszcze zapomnialem, rowery wszelakie. I tak to kradna i w PL i za granica. Jak kupisz uzywany z gumtree, to szansa ze kradziony i jeszcze ty bedziesz mial problem. W deszcz mozna sobie ochlapac tyl/nogawki, jak sie wywrocisz to konsekwencje powazniejsze, jak jakis starzec/male dziecko wejdzie w ciebie i umrze to powazne konsekwencje prawne, a na ulicy to cie moze potracic i powaznie uszkodzic nawet trzezwy ktory nie jest na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z głupio - drogich (choć raczej procentowo, niż w liczbach bezwzględnych) to kupowanie elektroniki (komponentów głównie) w sklepach dla hobbystów w Polsce, zanim jeszcze odkryłem Aliexpress. W tych sklepach ceny bywają nawet do 5x zawyżone.
  • Odpowiedz
Windows 7, bo myślałem, że przyspieszy to złoma. Ale się zaraz przekonałem, że gierki slabo chodzą, bo karta jednak nie taka najlepsza jak tata opowiadał. Nawet całkiem szrot.
A poza tym to mi raczej niczego nie kupowano poza jedzeniem i ubraniami. Kieszkonkowych nie było, ale zawsze mogłem poprosić jakbym czegoś potrzebował. Ale wtedy padało pytanie czy na pewno Ci to jest potrzebne. A ja od malego taki filozof, że niczego nie wiedziałem
  • Odpowiedz