Wpis z mikrobloga

Mylisz sie. Wtedy mogla by isc do innego miejsca, gdzie zaplacili by jej wiecej za jej prace ze wzgledu na jej wiedze, mogla by rowniez awansowac, zostac kierownikiem, isc do centrali i zajmowa c sie czyms innym wykorzystujac swoja wiedze odnosnie perfum. Jest masa mozliwosci.


@Quimeen: XD
  • Odpowiedz
zastanawia mnie dlaczego ona w ogóle zwraca mu uwagę? xD w sensie co to jej za różnice robi czy chłop sobie psiknie czy nie?


@xbednar: Ja rozumiem sklepy stacjonarne, wszelkie ubraniówki, perfumowe itd. Płacą za wystawienie towaru, za lokal, możesz ta przyjść, obejrzeć, sprawdzić i przymierzyć - a finalnie wracasz i zamawiasz online, bo taniej. A dlaczego taniej? Bo sklep online nie musi opłacać lokalu w galerii, tylu pracowników, mediów
  • Odpowiedz
Najbardziej znany na swiecie perfumowy celebryta


@Quimeen: O wszystkich tych znanych "celebrytach" dowiaduję się najczęściej z afer z nimi związanymi. Niektórych nie kojarzyłem nawet z branży którą się interesuję, a kanały mają miliony subskrypcji.
  • Odpowiedz
To trochę tak, jakbym Ci wszedł do warzywniaka i zrobił "test owoców", zjadł tu winogrono, tam pestkę, a tam mandarynkę i zadowolony poszedł publikować film komercyjnie


@NieistotneKto: perfumerie dostaja testery za darmo idioto XD
  • Odpowiedz
@marcintlm: nigdy nie pracowałeś w obsłudze klienta a twoje wyobrażenia są błędne. Załóż wysokie szpilki które są w tej pracy wymagane i stój w nich 8godzin wyprostowany i uśmiechnięty.

Praca fizyczna w fabryce jest lżejsza psychicznie i przeważnie także fizycznie, bo nie musisz będąc zmęczony i nieszczęśliwy nadskakiwac bandzie idiotow i się uśmiechać gdy cie obrażają albo nie szanują, możesz mieć wygodne ubrania i tak dalej.
  • Odpowiedz