Wpis z mikrobloga

nie wiem na jakie krypto patrzysz ale jakbym btc kupił dwa dni temu po 45 500 a dziś sprzedał po 47 500 to raczej bym tyle nie zarobił ale ok...


@Rejuvenate: są jeszcze inne krypto, a ty celowo wybrałeś BTC aby poprzeć swoją tezę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie takimi botami to wcześniej czy później się przejedziesz. No ale powodzenia.
@agent89: no tak przecież nie będę patrzył na jakieś dziwolągi z zyskami 500% w dwa dni bo takich nigdy bym nie kupił... A boty odpalasz wtedy gdy czujesz wzrosty i zamykasz jak czujesz przegrzanie... To nie jest kura znosząca złote jaja... I to nie moje pierwsze boty także spoko... Jestem w krypto od początku i jakąś tam wiedzę posiadam i swoje już zarobiłem także luzik
( ͡° ͜ʖ ͡
@CryptoPump: ja mam kilka odpalonych 2x KCS/USDT 2x BTC/USDT i jeden TRX/USDT ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak pójdzie wysoko w górę to możesz zamknąć go i poczekać na spadki i znów odpalić i wtedy są największe zyski ale równie dobrze możesz go zostawić i zamknąć dopiero jak przebije limit który ustawiłeś
@pwe11101gbs: jeden na plus 120$ a drugi ustawiony dopiero od ceny 0.10$ za TRX więc czeka na alt sezon, resztę pozamykałem jak im się skończyły widełki czyli cena była wyższa niż max do którego miały grać, ogólnie wszystko działa jak należy tylko na duże wzrosty przychodzą dopiero jak są duże wahania albo jak są duże wzrosty i po prostu zamykasz go po jednym lub dwóch cyklach