Wpis z mikrobloga

Co się stało w ostatnich latach z #telewizja to szok||
Obojętnie czy to #tvpis #tvn czy #polsat, czy nawet #discovery to wylew gównoprogramów jest okrutny
Kiedyś posiadanie telewizji satelitarnej to było coś, było na czym zawiesić oko, dobrze, że mamy dzisiaj alternatywę w postaci #internet i możemy omijać debilne audycje typu szkoła/dlaczego ja/ukryta prawda i inny ściek serwowany na każdym kroku ( )
Brakuje też poważnych dokumentów na rzekomych kanałach specjalistycznych: wszędzie jakieś mało wiarygodne teorie, czy serwowanie tam contentu rozrywkowego jak w dawnych kanałach nastawionych na puszczanie muzyki
Zostały tylko nieliczne teleturnieje, Nat Geo, Planete, Eurosport i parę innych kanałów/programów, które da się oglądać bez doświadczania raka umysłu ¯\
(ツ)_/¯
plantpower - Co się stało w ostatnich latach z #telewizja to szok|૦ઁ෴૦ઁ|
Obojętnie c...

źródło: comment_1628912652tnltOXch2FqmwHG1j7inz7.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@plantpower Niegdyś na Discovery leciało dużo programów typowo naukowych, raz podawanych w luźnej formie jak "Brainiac" czy "Pogromcy Mitów" a innym razem w nieco poważniejszej formie a dziś ciągle lecą złomiarze.
  • Odpowiedz
@plantpower Niegdyś na Discovery leciało dużo programów typowo naukowych, raz podawanych w luźnej formie jak "Brainiac" czy "Pogromcy Mitów" a innym razem w nieco poważniejszej formie a dziś ciągle lecą złomiarze.


@DonTadeo: było tego od #!$%@?, pamietam że to jedyny program jaki oglądałem w dzieciństwie, ciekawostki, jakieś mosty, jak je zbudowano jakie problemy napotkano, jak je rozwiązano itd itd itd. teraz dadzą #!$%@? złomiarzy i ludzie zajarani jakimiś baranami.
  • Odpowiedz
@plantpower porównaj to sobie z wykopem, gdzie ktoś nie blokuje tagów i osób. Tutaj o popularnych treściach decydują tylko użytkownicy i co mamy na głównej i w gorących? Fame mma itp, patostreamy, covid i antycovid, rasizm i szowinizm, z nieszkodliwych śmieszne koty i sport i tak do #!$%@?. To nie telewizja coś kreuje, telewizja daje to co ludzie chcą widzieć.

Różnica taka, że tu ludzie oglądają filmiki Ekipy, a tam Trudne
  • Odpowiedz
dobrze, że mamy dzisiaj alternatywę w postaci #internet i możemy omijać debilne audycje typu szkoła/dlaczego ja/ukryta prawda i inny ściek serwowany na każdym kroku ( _)


@plantpower:
W internecie mamy content bardziej debilny, spokojnie ;)
  • Odpowiedz