Wpis z mikrobloga

@CarycaMokregoSniegu: Opowiedz czy dziecko 11 miesięcy nie ma problemu ze zmianami ciśnienia. Miałbym lecieć dreamlinerem, podobno na wyposażeniu samolotu jest jakaś kołyska, w której mały może spędzić lot. Zastanawiam się czy będzie wystarczająco duża dla rocznego dziecka. W sumie nie wiem o co pytać. Daj znać o tym, co wydaje Ci się istotne.
@JudzinStouner: moja nigdy nie miala problemu, bo zawsze byla na piersi i ciumkala podczas startu i ladowania.

Napisz czym predzej do linii lotniczych i zarezerwuj lozeczko dla dziecka - zasada kto pierwszy ten lepszy. Jesli Ci sie nie uda (np. Lufthansa kaze za to doplacac, ale juz TAP i LOT nie), to przy odprawie zapytaj o miejsce z lozeczkiem, moze cos beda mieli, warto pytac.

Lozeczka sa chyba do 11 kg,
Jeszcze co do pakowania, to pamietaj, ze w podrecznym bagazu mozesz miec wode i jedzenie dla bobasa w ilosciach wiekszych, niz standardowe (czyli wiecej niz 100 ml x 10)

Ja mialam w sloiku zupke pomidorowa z makaronem, poprosilam tylko o podgrzanie, bidon z woda tez mozna miec.