Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SVETER: Jak będę jadł dzisiaj schabowe to zjem panierkę a mięso wyrzucę.
Dzięki temu żadna krzywda nie stanie się zwierzątkom. Żartuję sobie ale to jest taka właśnie kosmiczna logika.
A i jeszcze nie masz prawa o tym mówić, bo ty jesz mięso. Lateksowa magia.
  • Odpowiedz
@adik75: #!$%@? mnie na jednym filmie jak sie smieje w ten idiotyczny sposób, ze mu miesozercy zarzucaja, ze na miesie żre. Nie wiem czy on na prawde tak odjechal, czy udaje kompletnego debila, który nie wie o co chodzi.
  • Odpowiedz
@SVETER: Psychiatra by mógł to rozstrzygnąć. Dokładnie to samo bełkotał w jakiejś rozmowie telefonicznej, ze mu zarzucają a on kiełbasy nie zjadł a oni jedzą mięso więc nie powinni się odzywać. Magia lateksowa czyni cuda z głową, widać po bobolakach na tagu.
  • Odpowiedz
@SVETER: @adik75: Na wszystkie tego typu pytania, ma jedna odpowiedz: "nie jestem fanatykiem" po czym zwykle zaczyna nazywac rozmowcow sfrustrowanymi hejterami, frajerami spod bramki, wspomina cos o lansowaniu sie (na 99proc nie wie, co to oznacza, bo zawsze uzywa tego slowa w dziwacznych kontekstach, np pedofile lansuja sie na dzieciach), a na koniec kaze podac dane, ujawnic twarz i pokazac, co samemu sie potrafi. Niedawno trafilem na stare fora bialostockie,
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: Dokładnie o to też mi chodziło. Mnie przerasta oglądanie kosmity bardziej niż menela.. pomimo, że menela nie oglądam wcale a do kosmity czasami jakoś się jeszcze przymuszę. Mimo początkowych dużych nadziei na jakiś kosmiczny przebłysk, już kolejnego wariata wrzucam do jednego worka z Lipką, Barnejem, Don Kichotem i podobnymi psycholami przez to, że schizofrenicy i pokrewni psychole mnie tak drażnią, ze nie daję rady ich słuchać nawet przez chwilę.
Ta
  • Odpowiedz