Wpis z mikrobloga

Panie i panowie z tagu, nie odbierajcie tego proszę jako jakiś atak, ale strasznie nurtuje mnie jedno - czemu (często w niewybredny sposób) tak "jedziecie" po większości osób z kambodżańskiego uniwersum?
Rozumiem w 100% że może kogoś bardzo #!$%@?ć jedna czy druga osoba, ale jaki jest powód tego, że w dalszym ciągu śledzicie ich losy? Czy najlepszym dla własnego zdrowia psychicznego nie byłoby po prostu olanie ich?
A może kiedyś ich polubiliście ale obecne zachowanie Was #!$%@?? Jak to jest?
#raportzpanstwasrodka
  • 33
@wataf666: nie no proszę, nie szufladkuj mnie jako kogoś kto go zna :) Oglądałem jego filmy z Chin jakiś czas temu ale przestałem bo stały się nudne. Zacząłem niedawno znowu, bo zobaczyłem że się przeprowadził, po czym "odkryłem" ten tag na Wykopie i byłem mocno zdziwiony, że osoby które śledzą jego poczynania aż tak negatywnie go oceniają.

Po prostu nie rozumiem robienia sobie tego (tj. poświęcania swojego czasu na coś, co
@chwesiu: łysy pobanował w uj ludzi na yt więc część przeniosła się tutaj pogadać, pośmiać się. było ok, nawet adaś wpadał czasami i razem tu beczkę kręcił z nami. niestety podczas kolejnego ciągu alkoholowego zaczęło mu odbijać, zaczął straszyć ludzi pozwami, że przejmuje ten tag, spamować jakimiś bzdurami i nasyłać pieski no i tak to popłynęło w tym kierunku. a "hejt" nie jest bezpodstawny bo tam raczej wszyscy bohaterowie mają coś
@chwesiu: mniej niż 10 osób tu hejtuje codziennie w tym połowa zielonki, jeden z nich to obecny partner byłej dziewczyny Marcina którego boli że dzieli się z nim pieniędzmi z donejtów i youtube a wpłaca tylko tyle co sąd zasądził alimentów, i tak się tu żyje na tym tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chwesiu: Jest tu kółko wzajemnej adoracji w hejcie. Popatrz na wpisy i lajki, to samo grono paru-parunastu osób. Oczywiście Adam ma wiele za uszami, jak i inni z universum, jak i ja czy Ty. No ale robienie z nich diabłów wcielonych to sam widzę się zastanawiasz o co kaman. Zobaczysz, jak napiszesz coś neutralnego, albo chociaż trochę miłego o kimkolwiek, zraz jesteś jechany. Pies machaja, debil, wariat. Dobiorą Ci teorię. Do
@chwesiu: Nie wydaje mi się, żeby było dużo hejtu. To są realistyczne komentarze. Prawdziwa krytyka to nie jest albo niezbyt często jest hejt. Tak jak już przeczytałeś, część ludzi, którzy nie lizali mu dupy na YT więc banował, przeniosła się tutaj.
Jaki sens jest lizanie dupy w komentarzach? Bardziej idiotyczne są komentarze w typie Pana Staszka "Wspieramy Polskiego twórcę i jego twórczość , a więc: subskrypcja, dzwoneczek, mały pozytywny komentarzyk i
@LuckyStrike: Niczego nie wmawiam. Dzisiaj są takie czasy, że przeciętny licealista nie rozumie co to jest krytyka. To nawet łysy zrozumie ale wie, ze widzowie niekoniecznie. Każdy kto nie liże dupy to jest hejter. Bardzo wygodnie sobie zaszufladkować. Nie zrozumiesz bo ludzie z lgbt właśnie mają największy problem ze zrozumieniem tego jak ważna dla rozwoju jest krytyka.
OP akurat rozumie i nawet zalajkował mój komentarz, którego ludzie tacy jak ty nigdy