Wpis z mikrobloga

@tomszczyk: Dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale na szczęście wiele jest takich, które pytają skąd sukienka buty i chwalą. No a faceci- wiadomo- spódnica i obcasy to każdy uczynny i milutki :)
A te zgorzkniałe niezadbane baby, to mniejszość, tak ze lata mi to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@crazykokos: Ale jakie masz podejście do życia? Mieć czy być, szanujesz innych? Szanujesz czas innych jak swój? Nie ulegasz psiapsiółom jak coś nagadają? Osobę nie wartościuje się tylko wyglądem. Możesz być pewna siebie , ok , ale stawianie tego w ten sposób może kłuć w oczy , tyle.
  • Odpowiedz
@crazykokos: No fajnie, ze jesteś szczupła i nie masz celulitu, ale proporcji to Ty nie masz w ogóle xD szersza w barkach niż w biodrach. Trochę męska figura, no ale nie można mieć wszystkiego :D grunt to mieć pewność siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krisu_7: Nie zwierzam się koleżankom. Podejście mam takie- zero waste, antykonsumocyjmy styl życia. Zdrowe odżywianie- nie jem mięsa ani nabiału krowiego, bo krowy są meczone. Nie szanuje głupoty. Szanuje ludzi, którzy potrafią zawalczyć o swoje, są odważni, ważne są dla nich idee a nie przyziemne sprawy. Trochę może jestem oderwana od rzeczywistości, ale mimo to twardo stąpam po ziemi, jestem zaradna, inteligentna i ogarniam wiele trudnych tematów w pracy. Mimo, ze
  • Odpowiedz