Wpis z mikrobloga

  • 100
@12lat25cm większość ludzi to dzbany. Kiedyś gadałem z typowym boomerem jaki to Kukiz będzie dobry że rewolucja wreszcie będzie normalnie xD. A jak mówiłem że za 100 lat tu się nic nie zmieni i będzie tylko gorzej to się śmiali. Wyjechałem z Polski zaraz po liceum i co? Miałem rację. W Polsce zostały same przygłupy i patologia która myśli że jak teraz będzie hamowania albo Tusk to będzie lepiej xD a będzie
  • Odpowiedz
W Polsce zostały same przygłupy i patologia która myśli że jak teraz będzie hamowania albo Tusk to będzie lepiej xD


@Marvel7: Bo prawdopodobnie będzie, ale nie dlatego, że Tusk taki święty, tylko dlatego, że ciężko jest zrobić gorzej niż PiS (chociaż Konfederaci mają aspiracje :D).
W polityce wybór mniejszego zła to praktycznie codzienność, ale wolę dostać z plaskacza niż kijem.
  • Odpowiedz
@korporacion: zbratanie sie z nacjonalistami i wprowadzenie ich do sejmu. Moze to nie był 2015 ale zaraz potem. Nawet wtedy napisalem do Kukiza na FB z pytaniem co #!$%@?. Odpisal mi ze dzieki temu bedzie mógł im patrzec na rece albo coś równie naciąganego.
  • Odpowiedz
@Marvel7: akurat z moich obserwacji wynika że wyjeżdżają glownie przyglupy i patologia bo nie potrafia poradzic sobie u nas a na magazynie w NL zawsze jakas robota sie znajdzie.
  • Odpowiedz
@12lat25cm: wiem że to pesymistyczna ludowa mądrość, ale to prawda, że nic się w tym #!$%@?łku nie zmieni. Władza - degeneraci, społeczeństwo - zdegenerowane, zniszczone podziałami, napuszczone na siebie, przyzwyczajone do postawy roszczeniowej (wszystko mi się należy). Trzeba być naiwnym, żeby wierzyć w pojawienie się polityka lub partii, który przyjdzie i zrobi porządek. Nikt go tu nie zrobi. Jako kraj mamy wybór - źle albo #!$%@?. Nie ma tu jakiejś stałości
  • Odpowiedz
@12lat25cm: ja w 2015 kukiza hejtowałem, bo zabrał elektorat korwinowi i przez niego rok sznura nie nadszedł xD

ale oprócz tego to już wtedy mi coś bardzo nie pasowało - na listach zebrał listę kompletnie niepasujących do siebie ludzi, w ogromnej mierze kryptopisowców, jego za pisowca nie uważałem, raczej za kogoś na tyle nieogarniętego, że wprowadza takich ludzi do sejmu
  • Odpowiedz
bo to prawda zbyt mało czasu upłynęło. Komuna zniszczyła ten kraj na wiele lat.


@Marvel7: Myślę, że można zaryzykować tezę, że przed komuną też Polska jakimś geniuszem Europy nie była, bo po odzyskaniu niepodległości zaraz oddała władze autokratom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
większość ludzi to dzbany. Kiedyś gadałem z typowym boomerem jaki to Kukiz będzie dobry że rewolucja wreszcie będzie normalnie xD. A jak mówiłem że za 100 lat tu się nic nie zmieni i będzie tylko gorzej to się śmiali. Wyjechałem z Polski zaraz po liceum i co? Miałem rację. W Polsce zostały same przygłupy i patologia która myśli że jak teraz będzie hamowania albo Tusk to będzie lepiej xD a będzie tak
  • Odpowiedz