Wpis z mikrobloga

Mówi się, że Raków fajna drużyna, fajny trener, dobzi zawodnicy okej wszystko. Tylko przypomnijcie mi panowie tako kwestie - czyjom decyzjom było to, by ich ta drużyna grała dalej w ekstraklasie? Brawo Romku. Myśmy w pezetpeenie zadecydowali na zebraniu by dla Rakowa dać licencję na grę, chociaż nie mieli sta...stadionu u siebie. Bo nas interesuje jak kto gra w piłkie, nieważne czy to w Bełchatowie, Bielsku, Lublinie kinie i tak dalej. I ja wam powiem jedną rzecz, my lubimy polemikie, lubimy obwiniać pezetpeen, że szkolenia nie take, że liga słaba. I Boniek zawsze zły, Pasieka zawzse zły, bo jesteśmy czydziesto ligo w Europie prawda i tego. I Przesmycki nie umie sędziów wy...wyszkolić. No ale te 0,125 punkta, które dzisiaj zafundował nam trener Papszun z Ru...Rubinem Kazań i to co pokazała Legia w tych wcześniejszych meczach to pokazuje jak ważne były zmiane podjete za mojej kadencji. Myśmy wprowadzili obowiązek młodzieżowca, myśmy stworzyli system UEFA junior Pro. Ale co w pucharach nie trzeba młodzieżowca? Jak to strzelają głównie obcokrajowcy?! Eeee...tak nie będziemy rozmawiać
#kanalbekowy #mecz
Opad4991 - Mówi się, że Raków fajna drużyna, fajny trener, dobzi zawodnicy okej wszys...

źródło: comment_1628804740LOmFmCpR59me9rCG70Z1uU.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz