Wpis z mikrobloga

To że propisowka prawica cieszy się z zamachu na prywatną stację telewizyjną to już mnie nie dziwi.
Ale, że cieszy się część lewicy spod tagu #antykapitalizm to już interesująca sprawa.
Widziałem już kilka wpisów w stylu: ' Hur Durr prywatne podmioty gospodarcze nie szanują praw pracowników to co my będziemy sie przejmować jakąś PRYWATNĄ stacją tv'
No tok myślenia godny analizy pod kątem zdrowia psychicznego.
Chyba już nie ma sensu po raz któryś tłumaczyć, że uderzenie w TVN to pośrednio uderzenie w wolność do głoszenia własnych przekonań. I że dojechany prywaciarz oznacza, że miliony ludzi nie będą mieli możliwości zaczerpnięcia informacji, czy też analizy informacji jaką jest publicystyka, przez osoby bliskie ich światopoglądowi.
Ale spojrzenie na problem z szerszej perspektywy, chyba przekracza możliwości anty-libków.
Naprawdę sam mam wiel zastrzeżeń to tej stacji, ale nie stanowi dla mnie problemu, aby stanąć w jej obronie. Obronie jako prywatnej firmy, jak obronie pod kątem nośnika wolności słowa.

#antykapitalizm #bekazpodludzi #bekazlewactwa
  • 3
@PrzeKomentator: mnie z kolei bawi to, że ludzie protestujący przeciwko lextvn dziś wycierają sobie mordy hasłami typu wolność, a gdy ta sama stacja uprawiała covidową propagandę i usprawiedliwiała rządowe ograniczenia to wszystko było cacy xDD

W GÓRĘ SERCA #!$%@?Ć TVN, #!$%@?Ć TVN.
uderzenie w TVN to pośrednio uderzenie w wolność do głoszenia własnych przekonań


@PrzeKomentator: uderzenie w TVN to uderzenie w imperialistyczną propagandę amerykańskiej korporacji, stąd zwolennicy lex TVN w #antykapitalizm . Osobiście uważam że w normalnych warunkach taka ustawa nie jest zła, ale patrząc na to co robi z krajem PiS, wolę amerykańską korporację na polskim rynku medialnym, coby była jakakolwiek konkurencja dla państwowej szczujni i katotalibańskich mediów.