Wpis z mikrobloga

@Variv: Taak, dopóki nie wyjdzie Starfield to pewnie jeśli chodzi o TES siedzi nad tym z 5 osób i nic wielkiego z tego nie wynika :/


@Gdziejestkangur33 Starfield będzie dość ważna gra. Bo jednak wytoczy standardy dla tesa 6. TES będzie zapewne działał na tym samym silniki co starfield. Może z niewielkimi zamianami ale Bethesda nie udoskonala silnika często. Dlatego też jestem bardzo ciekawy tego starfielda pod względem technologi.

Myśle, że
@Variv: Też jestem ciekawy jak mocno będzie rozwinięty Creation Engine, jeśli Starfield będzie sukcesem to raczej można odetchnąć o TES6, a nie ukrywam, że jednak najbardziej liczę na rozwój TES'a.

UE5 też mocno upraszcza proces tworzenia gier, ja jestem fanem gier robionych w UE4. Jakoś te gry trafiają w mój gust, jestem bardzo ciekawy jak w tej generacji wypadnie UE5. Na jakichś demowków z UE5 widać, też zaawansowaną fizykę, mam nadzieję,
@Variv: Microsoft przynajmniej z tego co twierdzi Phil w mediach, w ogóle nie ingerują w proces twórczy. Nie wiem na ile to prawda, tak naprawdę w najbliższych latach przekonamy się czy kasa i opieka ze strony Microsoft dobrze wpłynie na twórców czy też nie. Mam nadzieję oczywiście, że dobrze wpłynie i dostaniemy mega gry :)