Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Samoobsługowe kasy Lidla to największe gówno jakie spotkało ludzkość. Nie ma zakupów w którym nie trzeba by było czekać na pomoc. Ciągłe problemy z wagą. Alkohol blokujący dalsze skanowanie.
A w Biedronce? Alkohol blokuje jedynie płatność. Waga nigdy nie sprawia problemów. W ogóle płynniejsze działanie.

#!$%@?ć Lidl.
#lidl #biedronka ##!$%@?
  • 22
@Matpiotr na początku masz opcję dodania własnej torby
Lidl: klikasz, wkładasz, klikasz, kasujesz.
Biedronka: klikasz, wkładasz, czekasz na akcept xd

Raz tak miałem i więcej nie korzystałem z własnej torby w Biedronce, szkoda nerwów. Może nie jest tak zawsze, ale mnie skutecznie odstraszyło
@jestem_legenda że też ludzie w ogóle chcą tych kas używać xD sami se kasujecie, może jeszcze sami se będziecie brać z palet na magazynie?

Klient odwala robotę którą powinien odwalić sklep i jeszcze się z tego cieszy. Ja tam chce być obsłużony. Korzystanie z kasy samoobsługowej to prawie to samo co walenie konia w porównaniu do bycia obsłużonym przez rokse. Dobre dla piwniczaków.

A jeszcze inna sprawa, że nie ma szybszego i
@jestem_legenda:
To prawda, ludzie szkalują kasy samoobsługowe w Biedrze, a tymczasem te w Lidlu to jest dopiero porażka. Nie pamiętam zakupów w Lidlu gdzie by wszystko się prawidłowo skasowało, i nie była potrzebna interwencja pracownika. Piwa BEZALKOHOLOWE są tam wrzucone w systemie do kategorii alkohol i biorąc sobie 0% piwerka musieliśmy z różową i tak czekać na pracownika który to zatwierdzi. Na stwierdzenie że to bez sensu że piwo bezalkoholowe wymaga
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestem_legenda: robiłem przed chwilą zakupy z piwem nawet kasjerka nie musiała podchodzić by mi zweryfikować wiek, siatka też się sama ogarnęła ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie umiecie korzystać z tego typu urządzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)