Wpis z mikrobloga

@eternit_nie_wybacza: Ty, a co to jest plac zabaw, czy polityka. Wiem, że jeźdźcy Konfederacji zazwyczaj nie są starsi niż 20, No ale bez przesady. W takim razie nie mogliby zagłosować gdyby to była jakakolwiek inna telewizja bo każda ich j---e.

  • Odpowiedz
  • 0
@mrKuaku

no a jak PiS j---e konfederację od X czasów, a teraz konfa robi im przysługę, to to nie jest zabawne ?

Chyba lewaki, głosując najczęściej jak pis.
  • Odpowiedz
  • 0
@mrKuaku

mam przypomnieć aborcję

Przypomnij mi to głosowanie xD xD xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i ten lex TVN

No dawaj. Pokaż jak głosował PiS a jak Konfederacja xD
  • Odpowiedz
  • 0
@mrKuaku Jak PiS potrzebuje głosów, to jakoś dziwnym trafem są to posłów z list lewackich partii. Przypominam, że Ajchler z PO-KO a Pawłowska z lewicy są. Kukizowcy są z PSLu, więc zamknij dziób.
  • Odpowiedz
@Volki co nie zmienia faktu że konfa krzyczy jak to trzeba rozwalić bandę czworga a sama jednego wspiera. Mając okazję zaznaczyć że się sprzeciwia to łaskawie się wstrzymuje. Żenada.
  • Odpowiedz
  • 0
@mrKuaku Przecież banda czworga to lewackie partie, które niszczą wspólnie praworządność w Polsce i łamią Konstytucję.

SLD głosowało z dyktatorem™ Kaczyńskim za bezprawnym przekazaniem danych osobowych z bazy PESEL, aby odbyły się niekonstytucyjne wybory.

SLD, PSL i Polska 2,50 złamały Konstytucję, głosując z dyktatorem™ Kaczyńskim za ustawą ratyfikacyjną przekazującą kompetencje na rzecz UE - możliwość nakładania podatków i zadłużania się.
Volki - @mrKuaku Przecież banda czworga to lewackie partie, które niszczą wspólnie pr...

źródło: comment_1628794508fBGIwPPCTw2sFwf2GTZexQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Volki nie no fajnie mi wylistowales zarzuty lewicy. I zgadza się oni są też g---o warci.

Natomiast aktualna dyskusja tyczy się konfy która jest tak bardzo wolnościowa partia że aż jest za delegalizacja aborcji, jest tak za wolnością słowa żeby można obrazić każdego (tylko pana Boga to mi zostawcie w spokoju, nie obrażajcie mi go) no i na białym koniu wczoraj wjechali i byli aż tak za wolnością mediów że aż
  • Odpowiedz
@Volki taaaa kłamie ? A nie byli za zniesieniem możliwości aborcji ?

I wiem że są jeszcze dwie inne przesłanki do aborcji ale ta jedna główna pokrywa z 95% wszystkich przypadków aborcji.
  • Odpowiedz
  • 0
@mrKuaku

taaaa kłamie ? A nie byli za zniesieniem możliwości aborcji ?

Oczywiście, że nie. A czytałeś w ogóle wniosek? Tylko pawiany nie czytają xD
  • Odpowiedz
  • 0
@mrKuaku

ale ta jedna główna pokrywa z 95% wszystkich przypadków aborcji.

Gdyż nadużywano tę przesłankę, co godzi w prawa człowieka. A ty przecież jesteś za prawami człowieka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@mrKuaku

przecież sam Bosak się chwalił że jedynym kołem które w całości podpisało się od wnioskiem do TK była konfa

Dotyczyło konkretnej przesłanki.
  • Odpowiedz