Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy na #ps5 #cyberpunk2077 normalnie już działa? Kupiłem na premierze pod ps5 by gra działa najlepiej jak może, ale mimo to było sporo bugów, pograłem 2h każda z ścieżek, bo każda po 2h wydawała się jakaś jałowa, wkurzało mnie to że znaki drogowe i światła odczytywały się gdy dopiero obok nich przejeżdżałem samochodem.
Ogólnie gra wydawała się jakby jej brakło jakieś pół roku może trochę więcej, więc zwróciłem czekając na lepsze czasy. Teraz już ponad 8 miesięcy od premiery i mam urlop więc czy ma ktoś podsumowanie jak to teraz wygląda? Czy dodali już brakujące mechaniki? Czy wybór ścieżki wkoncu ma jakieś większe znaczenie? Czy gra wyrabia już pod ps5?
  • 9
  • Odpowiedz
@Tymariel: Fanboye Cyberpunka twierdzą że gra jest teraz super, bo chodzi płynnie i nie zważają na bugi które występują. Po tych kilku miesiącach łatek jest sporo do naprawienia, ja na przykład teraz nie mogę podnieść niekórych przedmiotów, dzieją się różne rzeczy typu wsiadam do auta i ono wybucha. Gra jest zabugowana na maxa, osobiście czekam na patcha 1.3, nie mniej potrzeba jeszcze wielu miesięcy patchy żeby osiągnąć dobry poziom.
  • Odpowiedz
@Tymariel: no to odpowiem za niego: niestety CP dalej jest niegrywalny na konsolach i nikt nie wie kiedy to sie zmieni, to ze masz PS5 nic nie da bo ten crap odpala sie w trybie PS4 i dziala tak samo jak na PS4 (odsylam do filmikow na YT)
z mechanik nic nie dodali, bylo kilka patchy ale malo co zmienily, DLC jak na razie: 0
  • Odpowiedz
@Tymariel: Przeszedłem ostatnio.
50h na liczniku, 3 crashe do menu, kilka drobnych błędów przez które musiałem wczytać grę (np. V zapomniała jak się biega), w kilku miejscach drobne dropy FPS(parada gdzieś w 3/4 gry)
Ogólnie polecam
  • Odpowiedz
Czy dodali już brakujące mechaniki?

xDDDDDDDDD

Czy wybór ścieżki wkoncu ma jakieś większe znaczenie?

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Czy gra wyrabia już pod ps5?


@Tymariel: cytując klasyka "not great, not terrible"
  • Odpowiedz
@Tymariel widzę że nikt nie opdowiedzil konkretnie:

Czy na #ps5 #cyberpunk2077 normalnie już działa?

Nie.
Teraz już ponad 8 miesięcy od premiery i mam urlop więc czy ma ktoś podsumowanie jak to teraz wygląda?
Tak, podsumowanie znajdziesz w filmikach cyberpunk by numbers.
Czy dodali już brakujące mechaniki?
Nie.
Czy wybór ścieżki wkoncu ma jakieś większe znaczenie?
Nie.
Czy gra wyrabia już pod ps5?
Zależy jak to rozumiesz, ale wg mnie nie.
  • Odpowiedz